ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Průměrný film... Poprosil bych všechny, kdo na fotbale deset let nebyli, aby o fanouškovství v komentářích nepsali. To, co se dozvíte z podobných filmů, popřípadě z v TV Hovna opravdu není obrazem skutečnosti - proto mi hlášky Jary.Cimrmana.jr nebo Marsika přijdou dost zcestné..

A dost! (2012) (pořad) odpad!

Ten člověk je pro mě tak hrozně nesympatickej. Stačí náhled videa, nadpis a ... slušně řečeno rychle co nejdál od tohoto pořadu.

Afričan (1983)

Dabingforum: V českomoravském znění: Gabriela Vránová - Catherine Deneuve (Charlotte), Milan Mach - Philippe Noiret (Victor), Alfred Strejček - Jean-François Balmer (Planchet), Svatopluk Beneš - Jacques François (dr. Patterson), Mirko Musil - Jean Benguigui (Poulakis), Ladislav Županič - Joseph Momo (Bako), Simona Stašová - Vivian Reed (Evženie), Boris Rösner - Gordon Heath (ministr), Oldřich Vlach - Raymond Aquilon (velitel), Jan Kuželka, Bohuslav Kalva, Zdeněk Hess, Miriam Kantorková, Jiří Zavřel (titulky) a další... Zvuk: Ing. Jaromír Svoboda Střih: Hana Fišárková Vedoucí výroby: Jaromír Šindelář České dialogy a režie č. znění: Zdenek Sirový Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing, r. 1985

Afrika aneb Češi mezi lidožravci (2004) (divadelní záznam)

Albínští černoši, Josef Václav Sládek Ch., ale copak je to proti jmelí! Další parádní dílko od Cimrmanovců, nicméně se nemůžu zbavit dojmu, že nejslabší z těch, která jsem viděl... Bohužel jednotlivé díly nesleduji chronologicky a jsem tedy zvědav, jestli bude platit, že nejstarší díly jsou nejlepší... Zatím to tak platilo. 76% - 17.1.2010

Agent bez minulosti (2002)

Tak a teď by mě zajímalo, jestli ten "pád na tlusťocha" u schodiště na konci filmu připadal někomu normální... Schodiště mělo 6 pater, takže borec skočil z výšky cca 22 metrů, po dopadu se otřepal a v pohodě odešel :-) nene, das ist nicht normal!

Akt (1997) (divadelní záznam)

Pro mne trošku slabší díl. Nicméně 4 fíky můžu dát s naprostým klidem! Miloň Čepelka je perfekto i v ženské roli a je jen otázka, proč ho nevídáme i v jiných filmech, než "jen" v Cimrmanech... 84% - 17.1.2010

Akta X (1993) (seriál)

Z nostalgie 4*... Jinak je to přehlídka co nejsložitějších souvětí, obsahujících pokud možno pouze cizí slova, aby divák byl přesvědčen o neskutečné genialitě hlavních hrdinů. Znova zkrátka vidět nepotřebuju

Akvária na míru (2011) (pořad) odpad!

Emoce, emoce, emoce... Prostě další "oh, my god!" pořad. Jedna velká hrůza!

Alkohol – magický lektvar (2019)

Co to jako bylo? Opravdu průlomova myšlenka - když si dám alkohol, budu srandovně chodit, s autem skončím na polu a časem budu závislej a rozvede se se mnou choť. Děkuji, to jsem opravdu netušil, že toto ten nápoj umí

Americká krása (1999)

Shlédnuto po několika letech... Vynikající film - hodnocení upraveno z 3 na 5*