Zjizvená tvář (1983)

Neprůstřelný Al Pacino, hromada mrtvejch chlápků, rozepnutý košile se zlatejma řetězama, hora kokainu a zajímavý příběh, tohle všechno tvoří tenhle skvělý film.

Strach nad městem (1975)

Koukal jsem jak "puk" na všechny ty frajeřinky co tam Belmondo předvedl, ale při scéně na střechách je vidět, že párkrát mu ten skok nevyšel podle jeho představ, no na štěstí to přežil. Komisař je sebevědomý i když mi přišlo, že kvůli němu tam pár nevinných lidí zařve nebo příjde k úrazu. Samotný příběh je plný akce a ani na moment nenudil.

Nesmiřitelní (1992)

Ač se to ze začátku vůbec nezdá tak zde Clint hraje největšího parchanta svojí kariéry a asi se mi to příjde proto, že film je hodně reálný a uvěřitelný.

Muž a jeho pes (2008)

Belmondo už není bohužel zvíře co skáče po střechách. Docela mi přišlo líto sledovat ho v roli bezmocného starce, protože zrovna jeho tak vidím hrozně nerad, ale pořád je eso.

Četa (1986)

I "neporazitelná" a vždy "spravedlivá" americká armáda dostala na prdel a byli a jsou v ní hajzlové!!!

Hanebný pancharti (2009)

Chvílema paráda, chvílema srajda. Mně více bavily ty průpovídky než samotný akce, protože mlacení německých důstojníků pálkou, zabítí Hitlera a zapálení kina s vrchním německým velením mi nesedí. Mám raději více reálné filmy o válce, nebo nekrvavé válečné komedie tipu Velký flám. Je to však pěkně udělaný a promyšlený a skvěle vybrané skladby jako doprovod.

Avatar (2009)

Že je to krásné a úchvatné tak to bezesporu. Ale revoluční? Určitě skvělé nápady co se týče vytvořené planety a jejich obyvatel. Ale co se týče děje, mi to přišlo jako spojení převážně Tance s vlky s Hvězdnými válkami okořeněné Matrixem, ale fungovalo to! Jen mně tam rozčilovali občasný drsňácký řeči typu " na oběd chci být doma" a podobný, jenom to zlehčovalo celý film. AVATAR je plný klišé, ale ta ekologická výstraha se mi moc líbila i když to prý nebyl účel filmu. AVATAR je film, o kterém nejde moc vyprávět, ale každý ho musí vidět sám!!!

Láska rohatá (2009) (TV film)

Nemůžu uvěřit, že je to od stejného režiséra jako s Čerty nejsou žerty. Po výkonu Jirky Mádla v této pohádce ho nesnáším ještě více než doposud, měl by si už někdo uvědomit, že ten kluk je k ničemu, proč ho neustále obsazují.

Už jsme tam? (2005)

Ice CUbe a ta neuvěřitelně slizká malá holka s pyskama jak havajskej domovník.......blééééééééééé....nikdy více a ani hodnotit to nebudu.

Kristian (1939)

Doba, kdy se k sobě lidé chovali noblesně a s úctou je už dávno pryč. Ve filmu není ani jedno sprosté slovo nebo náznak vulgarity a přece je to zábava co přežila roky.