Maffiósso (1998)

Presne takéto komédie mám rád. Paródia na mafiánske, gangsterské filmy + Forrest gump, Detská hra a Jurský park. No proste super:).

Bathory (2008)

Prvá štvrtina filmu sa dala pozrieť, ale potom prichádza, čím ďalej, tým väčšia nuda(ktorá je fakt veľká pretože film má 140 min.) Alžbeta Bathoryová je vykreslený ako "svätá", film sa nenormálne naťahuje, scény s trápnym humorom a hrozný dabing.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Jáj mám Adama Sandlera veľmi rád, ale na takéto komédie typu "ali G" sa mi nehodí! Dobrý začiatok, ale postupne asi dochádzali nápady...

Oko bere (2008)

Príjemná oddychovka, ale keďže ja mám rád matematiku, tak sa mi tento film páčil. Škoda že od polovice sa až ku koncu nič veľmi nedialo. To filmu dosť ublížilo. Koniec napravil, čo sa dalo, ale rozhodne nie všetko. Mať tak učiteľa ako Kevin Spacey, ale škoda že vo filme hral "sviňu". 3,5*

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Najlepšia rozprávka. Spracovanie je super. Pre mňa sú najvtipnejšie momenty len výzory postáv, napr. vtákov a tak :D. SUPER! :)

Pianista (2002)

Príbeh je super- zobrazenie vojny, ktorá zasiahla nevinných ľudí, surovosť a krutosť nemeckých vojakov. Ale aj tak mi bol film na niektorých úsekoch nudný, možno bol zbytočne dlhý. 3,8*

Temný rytíř (2008)

Až po pozretí filmu som fakt pochopil, prečo je tento film tak dobre hodnotený. Temný rytier nie je komiks popri ktorom sa odohráva ľúbostný príbeh hlavého hrdinu s nejakou ženou, ale je to komiksový príbeh do ktorého je zapletená politika, peniaze, mafiáni,šialenci ako Joker a postupne aj Dent (to značí, že je fakt temný). Christopher Nolan si zaslúži obdiv, pretože urobiť z Batmana takýto film vyžaduje umenie.

V moci ďábla (2005)

Film mi pripomínal skôr drámu, odohrávajúcu sa na súde, ako horor.

Ti druzí (2001)

Rozhodne jeden naj. z ducharských hororov, ktoré som videl so skvelou Nicole Kidman. Mám slabosť pre horory kde hrajú malé deti, proste sú pre mňa strašidelné!

Tvrďák Taylor (2008)

Scenár neoriginálny.. proste všetko dopredu viete ako skončí, ale je to dobrý film keď sa nudíte. Ničím vás neohromí, ale ja som sa nenudil, aj keď takýchto komédií som videl stovky. Napriek zlému hodnoteniu je to dobré na zahnatie nudy.