Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Prvé 2/3 filmu som sa nudil bolo to presne to čo už som videl v predchádzajúcich dieloch, potom prišli yettyovia a už to bolo kúsok zaujímavejšie, ale aj tak nič moc. Oproti jednotke a dvojke je to určite horšie. Je ťažko prísť na nový nápad, keď už možno všetko bolo použité... 3 *

Než si pro nás přijde (2007)

Veľmi dlho som rozmýšlal či dať 3 alebo 4. A to kvôli tomu, že jadna vec mi v tomto filme chýbala. A to je to rozprávanie Morgana Freemana do príbehu ako napr: "Kdysi ďelali pkúskum. Zeptali se 1000 ľidí, zda by chteli viedet presný den jejich smrti....." takéto. Ale vďaka peknému záveru dávam 4

Pod povrchem (2000)

Ako 14-15 ročný chlapec som tento film nedokázal pozerať sám. V tom veku bol pre mňa nehorázne strašidelný, ako žiadny iný horor. Jediný film pri ktorom som doslova "musel" prepnúť na iný kanál.

Babel (2006)

Úplne som ten film nepochopil, že čo symbolizuje. Pekné príbehy rôznych postáv, ale aj tak v tom nevidím veľmi žiadnu pointu. Tento film mi nič extra nedal. Čakal som asi viac.

Úlovek (2007)

Obyčajný krimi film ničím výnimočný. Dej sa dal predpokladať už na začiatku filmu. Niektoré úseky boli fakt hlúpe: ako napríklad keď Felix našiel Marca mŕtveho a celého ho pochytal a potom polícií nič nepovedal, tak ho začali podozrievať. Herecké obsadenie nič moc. Videl som o mnoho lepšie krimi filmy. 2 hviezdičky

28 týdnů poté (2007)

Klasický zombie film, ničím vás veľmi neoslní. Dej pomerne dobrý aj napínavý. Začiatok je super ale postupne občas príde nuda. Záver nič moc. 3 hviezdičky

Hancock (2008)

Nič extra. Akurát Will Smith je skvelý herec a aj tu to dokázal, veľmi sa mu postava Hancocka hodí. Skvelé fóry ale myslím, že film sám o sebe nie je nič moc. 2,5 hviezdničky

Drž hubu! (2003)

Myslím, že prvá polovica bola zábavnejšia a to oveľa. V druhej to už bola taká akčná komédia. Preto strhávam jednu hviezdičku. Každopádne super komédia so super dejom.

Wanted (2008)

Komentár píšem tesne po dopozeraní filmu. A mám stále ten super pocit z úžasného akčno- komiksového príbehu, ktorý WANTED obsahuje. Je úplne jedno koľko je v tom filme nereálny scén. Vôbec mi to nevadilo, aj keď ich je dosť veľa. Celý film som pozeral so zvláštnym úsmevom na tvári a s veľmi dobrý pocitom. Určite sa nebudete nudiť.

Noc patří nám (2007)

Klasická kriminálka, na ktorú sa veľmi dobre pozerá. Dej sa rozbieha pomaly dobre sa pozerá ako sa Bobby (Joaquin Phoenix) zmení z "feťáka" na policajta. Možno niektoré úseky mohli byť kúsok kratšie, čo by nedovolilo sa ani chvíľu nudiť. Každopádne sa nato veľmi dobre pozerá, a preto dávam 4 hviezdičky