Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda)

nic moc. blbý scénář. (dialogy). dost divná zápletka. no třeba mě přesvědčí další díly.

Kukačky - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

První díl moc pěkný, a jak šikovní jsou ti dva herci, ti zaměnění synové. Těším se na pokračování.

Operace Eichmann (2018)

Tak nevím, co na tomhle filmu mělo být nudného. Skvělý film.

Úhoři mají nabito (2019)

Zatím jsem dala tři hvězdičky a budu koukat dál, ale myslím, že ti, co dávají dva a jeden a odpad, velmi přehánějí. Docela mě těch 34% překvapuje. Chvilkama se bavím a pořád mě ještě zajímá, jak to bude dál. Není to odfláknuté, dá se brát jako krimi komedie. nevím, proč české filmy jsou tak často podceněny při hodnocení. tenhle si to nezaslouží.

Stockholmský syndrom (2018)

proč to tu má probůh tak slabé hodnocení? Obvykle od filmů odbíhám atd, tohle mi brání jít spát. a to je už po půlnoci. mně se líbí.

Doktorka Fosterová (2015) (seriál)

Hodně napínavý seriál a nechci spojlovat, ale ten spratek, o kterého se rodiče přetahují, a ten konec, no to skutečně dopálí. tohle mít doma, tak neřeším nezdárného manžela.

Grantchester (2014) (seriál)

Zatím docela fajn, čtyři hvězdy po shlédnutí prvního dílu.Na hlavní dva detektivy se dobře kouká a jsou sympatičtí, farář je hezký trochu jako princ Harry, akorát jeho vlasy vypadají, že setrvají trochu déle :) na hlavě. první detektivní zápletka mi příliš úžasná ani extra pěkně vymyšlená nepřišla. no. ale tak snad se to zlepší a bude se dít i něco jiného než pátrání , ale i další aspekty života faráře té doby na malém městě.

Malý Sheldon (2017) (seriál)

Moc fajn seriál nejen pro děti. Skvělá představitelka babči.

Vzteklina (2018) (seriál)

Plusem je možnost si pořádně užít Kryštofa Hádka :) Nějaké ty nesrovnalosti bych pominula, seriál se mi moc líbil. Jak tu někdo říká, ráda bych si to i přečetla, možná by mi některé nejasnosti docvakly :)