Já, Olga Hepnarová (2016)

Co mě hrozně mrzí, že příběh za a nenatočili podle úplné pravdy a za b vůbec se nazabívají obrovským selháním psychologů. Hepnarová už od dětství trpěla psychyckými problémy, které eskalovali, ale nikdo z lékařů se nerozhodl ji léčit. Díky tomu trošku soucítím i s ní jako obětí nedokonalého systému. Bohužel ani dnes to není o moc lepší. Ale jsme tu v csfd tak se budeme věnovat filmu. Olga - Machalina se mi velmi líbila. Nevím proč si vybrali za hlavní roli zrovna ji, každopádně je to trefa do černého. Režie nezaspala ani tím, že se rozhodli celý film natočit černobíle.

Teorie tygra (2016)

Vždyť ty se chováš jako normální stébačka...vždyť ty i tak vypadáš :) Skvělé hlášky a naprostá pravda v tomhle filmu pluje. Kdyby si někjterý ženský vzali tak polovinu z tohodle filmu, žilo by se nám líp. Bohužel humor je fajn, ale realita o to smutnější.

Nerve: Hra o život (2016)

Libí se mi Emmička je z ní pěkná kočička, hraje vadí nevadí, hlavně, že u toho neprdí. Dám jí za to hvězdičku i za tu pěknou písničku.

Jason Bourne (2016)

Bourne je můj oblíbenec a teď vyměnili sexy kočku za nový model. Docela se to povedlo, ale začíná mi to připadat, jako jeden díl vedle druhého. Žádné velké překvapení se rozhodně nekonalo i když si drží stále svou kvalitu. Bohužel citím umíráček, snad další díl nekončící série přijde s něčím novým.

Anthropoid (2016)

Myslím, že válka byla o mnohem víc než jen o atentátu, i když to své místo v historii má. Celkem si to natočili podle sebe, nebylo to zlé, ale nebylo to vynikající. Něco tomu chybělo.

Star Trek: Do neznáma (2016)

No jo klasický star trek. Nebylo to zlé, ale byl to prostě jen star trek. Moc se toho za ty léta nezměnilo a Chris Pine mi přišel jak na heráku :) Moje bývalá přítelkyně tyto filmy hodnotila podle stejného vzorce, a já vždycky říkal, že to je pro tvrďáky :)

The Last Tycoon - Pilot (2016) (epizoda)

Pro mně to bohužel nebude. Nezajímavé a nudné. Věřím, že si to své diváky najde, ale rozhodně tomu nepředpovídám nějaký boom

Kazatel (2011) odpad!

Neuvěřitelná píčovina a ztráta času. Příznám se, že jsem se na to díval jen kvuli Lily Collins, ale takové zklamání jsem nečekal. Některé pasáže jsem musel přeskakovat abych se vůbec dodíval. Děs

Noční dobrodružství (1987)

Elis je taková ta kočička s dokonalým úsměvem, kterou musíte milovat, ale záhy na ní zapomenete. Nic zvláštního asi nepředvede, ale to se od ní ani neočekává. Asi proto jí vždycky obsazují do vedlejších rolí. Tady sice dostala hlavní, ale spíš potřebovali takovou cudnou holku "s nohama pevně u sebe" :)