Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Ďalšia z mojich seriálových lások ... sledoval som to tak do 4 serie, niektoré diely, boli celkom podarené akčné, niektoré zas viac psychologické a a David Hasselhoff ako vždy strašný

Knight Rider (1982) (seriál)

Tento seriál boja jedna z mojích lások v detstve :D

Devil (2001)

Výrazovo veľmi podobné ako Opustený (Torzok), ale toto mi pripadalo chudobnejšie. Absentovalo v tom hneď niekoľko vecí - obsiahlejší dej a konkrétna scéna, na ktorú by som nezabudol (v Torzok to bola scéna, keď hlavný hrdina zo samotky videl na dvor rovno na kolotoč na ktorom sa točil jeho mŕtvy priateľ). Ináč musím vyzdvihnúť pôsobivú hudbu, kameru, (detské) herecké výkony a občas celkom príjemné mrazenie na chrbte pri strašidelných scénách. Tento film mi dal presne to, čo od kvalitného filmu čakám, no cez to všetko to nie je na 5*

Pelíšky (1999)

Vrchol ponovembrovej Českej kinematografie.... nemám viac čo k tomu dodať, hviezdičky a táto veta hovoria za všetko. Film neudupáva socializmus, nepreferuje kapitalizmus, ale jednoducho poukazuje na to, že ... soudrozi z NDR nekde udelali chybu.

Kobra 11 (1996) (seriál)

jedna za perfektnú hudbu, druhá za perfektné búračky. Také sa nevidia snáď ani v hollywoodskych akčných filmoch.