Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Vždy jsem tyhle Segaly a Stallóny házel do jednoho pytle. Jsem rád, že jsem se odvážil na jednu ramboslátaninu podívat. Překvapivě to nebylo nejhorší. Možná mne až příliš omámily záběry z jihovýchodní Asie. Ale i kdyby, byl to krásný pohled. Příběh tuctový, počet mrtvol milionový, ale bavilo mě to. Dokonce se hecnu a podívám se i další díly Ramba. A když bude ještě odvaha, podívám se i na toho slavného boxera, co dřív Stalón hrál.

Sex ve městě (2008)

Ostudné! Překlad do češtiny obecně zabíjí, u seriálové verze Sexu ve městě to platí dvojnásob, u filmové verze čtyřnásob. Plytké, nudné, nicotné.

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Humor se po 25 letech vypařil. Nadšeně jsem čekal, jakou zápletku může mít pokračování vynikající komedie na uvolnění. Výsledek? Opravdu megalomansky nezáživné, místy dokonce smutné. Ze sněženek a machrů se stali totální depresivní nuly bez invence nových cabadajovských nápadů. Možná někoho pobaví bývalé třídní slepcie, které ještě víc zeslepičovatěli... Nenechte se zlákat a do kina nechoďte. Budete zklamaní stejně jako já. Sněženky postrádají jakoukoli zápletku. Kostra filmu je tvořena opakováním starých známých hlášek, které zákonitě po 9130 dnech od jejich vzniku nemohou pobavit.

Street Kings (2008)

Film, který si hraje na strašně chytrý a dokonalý, a přitom je tak hloupý a tuctový. Podobně jako mé komentáře na csfd.

Tady je Šloufovo...! (2008) (TV film)

Že je Tabery debil, to jsem věděl. Ale že až takhle velkej...

Taxík (2008) (pořad)

Svižně moderovaný pořad. Neobvyklé prostředí taxíku, které dodává absolutní šmrnc. Moderní a levnější pokračování milionáře! Rád se každý týden přes internet podívám.

Temný rytíř (2008)

Panorama v Hong Kongu v Blu-Ray plus kouzlo s tužkou, skoro až epesní :D Nolan nezklamal, opět něco zcela nesmyslného podaného tak smyslně:)

Tobruk (2008)

Bože bože. Tak krásně natočené, tak poutavé téma, tak výborně herecky zahrané (i pan jogurt Müller "tu chuť prostě miluju" dokázal setřást nálepku debila), tak realisticky ztvárněné - oscarová výprava, tak drahé. A oni zapomenou na scénář...

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Bulvární plátky jsou nejžádanějším zbožím na stánkách. Top Star Magazín tento potenciál vůbec nevyužívá. Chybí mi krysy, donašeči, lidi v poli, ti kteří donesou na svého kamaráda, zradí 20 leté přátelství, vzbudí v kamarádovi touhu vraždit - bez nich to dnes nejde nikde! Bulvár musí lhát, šokovat, pomlouvat, dělat bordel, slovně někoho napadnout, aby se rozhořelo velké soudní řízení. Bulvár prostě musí upoutat jakýmikoli prostředky na sebe pozornost. V tom Top Star propadá. Nikde jinde než v reklamě na Primě jsem o tom neslyšel.