Pán tygrů (2020) (seriál)

Sedíš a čumíš a nechápeš. To je jediný co mě napadá, když přemýšlím co to vystihuje. Dokument pro lidi z různých částí světa ukazuje, jak velká část lidí z USA jsou totální magoři. Nicméně skvěle natočeno, poutavý a šílený. Už chápu jak je možný, že je Trump prezident...80%

Poslední představení (2020) (seriál)

Neumím si představit sportovní dokument udělaný lépe...naprostá jízda! Michala Jordána zná každý děcko, tenhle příběh kdejaký nefanoušek basketu ale nemusí. Vidět by ho měli ale všichni.. 100%

Díra (2019)

Super překvapení. Výborný nápad, skvělé zpracování. Ti Španělé mě poslední dobou udivují tou svou seriálovou a filmovou tvorbou. Film plný metafor (kdo nemá rád asi to úplně nepochopí), ale vše spolu funguje, španělští herci jsou znovu skvělí a atmosféra by se dala krájet. Jedinou mírnou kaňkou je úplné finále, se kterým by se asi dalo udělat trochu víc. (tím nechci říct, že bylo špatné) Ve výsledku ale parádní film a čistý 4 za mě. 80%

Odhalení (2019) (seriál)

Úžasný krimi případ. Miluju filmy/seriály podle skutečných událostí. Tady se vám to ani nechce věřit. Každopádně herecké výkony jsou naprosto skvělé. Dávám čtyři kvůli podle mě zbytečným průtahům . 83%

Sedm světů, jedna planeta (2019) (seriál)

Dechberoucí záběry a scenérie s nejlepším hlasem. Poselství je stejné, jasné a já myslím, že je to dobře. 100%

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Prvních pár dílů dobře rozjetý krimi..nakonec bohužel zápletka utopená v absolutní touze poukázat na problém utlačování žen v moderní společnosti. Škoda, zápletka i herci nebyli špatní. Poslední díl už je absolutní lynč. 65%