Geller

FSE UJEP

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 21.2.2015  00:39
    Fénix (2014)

Artový, pomalý, zajímavý snímek. Myslím, že není nutné vidět v kině, vyčkejte si na filmový klub. V přítmí obývacího pokoje Vám nic neunikne. V hodnocení budu dnes trošičku přísnější. Scénáristicky zajímavé, avšak přivítal bych větší emoce.

• 19.2.2015  17:37

Naturalistický snímek, ve kterém se náchází několik scénáristických podivností. Vše ale nahrazuje jeho nekompromistnost vůči divákovi. Pohybovat se to na větší hranici celkové uvěřitelnosti byl bych spokojenější.

• 10.2.2015  17:27
    Polytechnika (2009)

Komorní, psychicky dosti náročné drama. Malý filmeček o zrůdně velkém činu.

• 26.1.2015  01:00

První polovina skvělá včetně písní, poté nadšení opadlo, film začal nudit a byl zdlouhavý. Škoda.

• 11.12.2014  02:21
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Téměř dokonalý seriál, který se nepodbízí divákovi jako mnohé jiné. Jo, tak tomuto věnovat čas Vás opravdu mrzet nemusí.

• 21.4.2013  11:52

Příjemná svižná jednohubka. Na odreagování doporučuji.

• 31.1.2013  05:41

Efektně natočená pitchovina s pár vtipnými momenty.

• 18.1.2013  01:28
    Hunger Games (2012)

První hodina filmu je téměř dokonalá, ale od nástupu na bojiště snímek ztrácí bohůžel dech a jde strmě dolů. Veliká škoda.

• 13.1.2013  01:30

Typická tarantinovská zábava, která být o půl hodiny kratší s větší formou gradace byla by perfektní.

• 12.1.2013  02:11
    Sinister (2012)

První půlka skvělá, ale jak se na scéně začínají objevovat dětičky jde film strmě dolů. Atmosféra, obraz a zvuk super. Nadprůměrný horor.

• 3.12.2012  16:02
    Madagaskar 3 (2012)

Jedna velká adrenalinová zábavná a vtipná jízda! Nejlepší Madagaskar.

• 1.12.2012  01:36

Nemám slov!!! Film sršící ohromným množstvím vtipu, nápadů a hlavně nechutností :). Přesto méně je někdy více. Na tomto snímku se mi líbí, že na rozdíl od jiných komediálních hororů od začátku víte na čem jste a že jeho hlavním cílem je vás pobavit. Evil Dead hadr.

• 22.11.2012  16:49
    Pavouk (2002)

Uff, jestliže tento snímek má všehovšudy délku 90 minut, tak subjektivně jsem se vlekl 3 hodiny. A to je nějvětší problém zpočátku zajímavě vyhlížejícího minifilmečku.

• 20.10.2012  04:20
    Černá smrt (2010)

Obrovské překvapení. Film působící zpočátku béčkovým dojmem, ale ve výsledku takový vůbec není. Malý - Velký snímek bez kompromisů!!!

• 22.9.2012  23:14
    Kokuhaku (2010)

Krásný vizuál, perfektní prokreslení postav avšak v některých momentech málo uvěřitelné a lehce přehnané. Film vás namlsá jedním z nejlepších začátků, co jsem měl tu možnost vidět, poté sice trochu ztrácí dech, ale přesto ho drží nad vodou ona psychologie jednotlivých protagonistů.

• 20.9.2012  23:54
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Nenechte se odradit prvním dílem, kde porotci neuvěřitelně přehrávali a napodobovali originální verzi. Jinak je v tom prozatím více patosu, než v Americkém MasterChefovi nad čímž nestačím žasnout.

• 16.9.2012  03:06
    REC (2007)

Chtěl jsem se bát víc, než jen posledních 5 minut. Zpracování však mistrovské.

• 2.9.2012  00:09

Totálně ujetý mix žánrů, kdy komediální složka je mnohem více vydařená než ta hororová. Hodně zvláštní film...Osobně si tyto snímky moc vychutnat nedokážu.

• 28.8.2012  16:07

OMG! Nevíte jestli sledujete film nebo nevědomky hrajete na compu. Totální úlet, který absolutně postrádá alespoň minimální mytologii předchozích dílů. Srágořina postavená na grimasách postav a rádoby cool akčních scénách. Atmosféra = 0.

• 14.8.2012  23:01
    U mě dobrý (2008)

Velice příjemná podívaná, hodící se spíše na televizní obrazovky než plátna kin. Minifilm bez větších ambicí, což vždy nemusí být špatná kombinace.

• 16.7.2012  19:44

Bum, prásk, pif, paf, chaos and chicken burritos. Totální nářezová srágořina. Na vyčištění kebule dokonalé.

• 5.7.2012  22:14

Příjemná komedie se sympaťákem v hlavní roli. Nic víc, nic míň.

• 27.6.2012  01:05
    Hranaři (2011)

Jako videoclip k hudbě linoucí se celým snímkem slušné. Jako ucelený film (ač se to zpočátku nezdá) trága.

• 14.6.2012  00:41

Ve 12 letech bych slintal blahem. Bohužel kromě pěkně zpracovaných monster tenhle film nenabízí vůbec nic.

• 10.6.2012  22:51
    Prometheus (2012)

Technicky výborný film je degradován podivným scénářem a vším co s ním souvisí (motivy postav, dialogy, jednotlivé střípky jinak zajímavě vyhlížíjícího děje apod.). Pokud se pan režisér dušoval, že budeme řvát strachy tak hororové prvky se zde snad ani nevyskytují a když ano tak zimomriavky opravdu nevyvolávají. Film velice rychle směřuje kupředu a rozhodně nenudí. Největší soundtracková pecka, která na nás vyjíždí z traileru je použita asi posledních deset sekund což je ohromná škoda. Nejlepšími prvky filmu jsou spíše vedlejší scény (velice povedená písečná bouře apod.) než samotné jádro filmu, které by mělo hnát snímek kupředu, ale místo toho spíše vyvolává značné rozpaky. Natočit to neznámý režísér bez bombastické promo kampaně a traileru roku jsem potěšen. Takto mírně rotrpčen, ale ne rozhodně nějak ohromně zklamán.

• 2.6.2012  16:59
    The Divide (2011)

Snímek postavený na chování postav opět v této oblasti (jako mnohé přechozí) v důležitých momentech značně selhává a to zcela záměrně jen aby mohlo být dosáhnuto smysluplného grandiozního finále. Filmová jednohubka, netřeba vidět vícekrát.

• 5.4.2012  13:25
    Orphan (2009)

Skvělá filmařina se zajímavým scénářem, přiliš dlouhou stopáží a neschopností mou osobu (narozdíl od jiných zdejších uživatelů) nějak výrazněji emočně zasáhnout.

• 1.4.2012  00:20
    Bastardi (2010)

Bastardi jsou sice totálně tragickej film po všech stránkách, ale určitou dávku zábavnosti mu nelze upřít.

• 31.3.2012  13:29
    Válka Bohů (2011)

Snímek neschopný odvyprávět epický příběh, postrádající atmosféru, jehož první hodinu budete muset protrpět, aby se vám dostalo alespoň trochu té očekávané zábavy. Občasných silných momentů se nám dostane, ale jako celek Immortals nefugují. Edit: Pokud bych byl na filmu v kině, hodnocení by bylo díky efektům určitě o stupeň výše.

• 30.3.2012  16:01

Snímek, který poraží svého předchůdce jak na poli filmařského řemesla, tak obsahem nechutných scén. První polovina filmu překvapivě dobrá, ba možná výborná, hlavní představitel skvělý. Postupem času se zde však nalézá stále více hluchých míst. I přes svou krátkou stopáž je film velice zdlouhavý a dosti nudný. Šokantní scény, které mají být vrcholem filmu jsou opravdu odporné, ale kromě divákova připraveného papírového pytlíku v ruce místo ovladače nevyvolávají nějaké výraznější emoce. Prostě sorry Tome, trochu sis polepšil, ale stále je to hlavně v druhé polovici filmu dost na efekt a hlavně nuda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6