Horná Dolná - Karavan (2016) (epizoda)

Fakt otrasná časť. Ani raz som sa nezasmial a celá dejová línia s pani s alzhemierom bola neskutočne otravná a nevtipná. Fakt neviem prečo tomu dávam aspoň 1*, asi z ľútosti..

Nerve: Hra o život (2016)

Veľmi zaujímavý a atraktívny nápad pre film. Cieľovka je jasná. Ku koncu už ale, bohužiaľ, začne strácať dych a človek si už začne dosť uvedomovať priam až trápne repliky hlavne tých vedľajších postáv. Emma a Dave sú sympatická dvojka a na "naostro" Meade sa tiež nepozerá zle. Soundtrack je ako z nejakého obľúbeného playlistu na Spotify, čo je vlastne aj na začiatku filmu názorne ukázané :) .

Laid in America (2016)

Ďalšia generická teenage komédia o strate panictva s kopou fuckovania. Na rozdiel od iných filmov tu hrajú hlavné úlohy youtuberi s celkovým počtom viac než 20 miliónov subscriberov. Mihne sa tu aj Taryn "wrong hole" Southern a Chocolate rain. Za mňa to dopadlo prekvapivo v pohode. KSI je tu oveľa zábavnejší než na svojich často silených videách na youtube. Väčšina postáv na takýto typ filmu zahraná v pohode, akurát Caspar Lee.. jeho postava hanblivého debilka mi bola strašne otravná od začiatku do konca.

Ostrov (2016) (pořad)

Casting sa veľmi nevydaril, drvivá väčšina účastníkov je nesympatických a nezaujímavých. Taktiež Mitaš mi tam veľmi nesedí. No sledujem to hlavne kvôli prostrediu Filipín. To ma dokáže udržať pri obrazovke, na rozdiel od nezaujímavých sedlačín typu Farma.

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál)

Prvá časť dosť slabota a tým neustálym striedaním pesničiek mi to príde ako nejaký ešte menej vtipný spin-off Hornej Dolnej. Hilmerovej a Švidraňovej postavy otras. Jediné veci na ktorých som sa fakt zasmial boli Jakabova stáž v Reale Madrid a skoro každé zjavenie Reného Štúra. No treba uznať že to aspoň nieje tak trápne ako trištvrtina posledných Kredencov.

Gamer (2009)

Námet zaujímavý, aj keď je to len vlastne "moderné spracovanie" Running Mana s Arnoldom. No neverím že čo i len jeden človek zo štábu môže byť spokojný s výsledkom. Scenár = strašný, kamera tak isto a všetko je to zaklincované monštróznym strihom. Strihačom a režisérom by som za toto ruky nohy dolámal.

Rodinné prípady (2012) (seriál) odpad!

Neskutočný cringe fest založený na tragickom scenári s ešte horšími replikami a zaklincovaný otrasnými výkonmi amatérskych (ne)hercov. A ešte ľuďom nahovárajú že sú to skutočné príbehy. Aj takto vyzerá vymývanie mozgov v podaní TV Markíza.

Zlomyslný apríl (2008)

Najsprostejší film, aký som za poslednú dobu videl. Skoro všetko zle, či už scenár alebo Taylor Cole, ktorá síce vyzerá veľmi pekne ale herecky je na tom biedne.