Rodinné prípady

Slovensko, 2012, 70x50 min

Jana Wagnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Frličková Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st. (více)

Formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie.  Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady. (TV Markíza)

Cappuccino odpad!

Úprimne si neviem predstaviť, že by som čo len jeden diel pozeral od začiatku do konca. Snáď len pod vplyvom drôg vysokej kvality. Tie umelé, herecké ksichty su skutočne na zaplakanie. To vážne niekto pozerá? Mám pocit, že celá Markíza funguje len vďaka dôchodcom a polo-inteligentným, znudeným divákom. ()

MM_Ramone odpad!

Toto vysiela bohatá komerčná súkromná televízia? Toto sa pravideľne objavuje na obrazovkách najsledovanješej slovenskej stanice? Takýto hnoj zaradila do svojej programovej štruktúry slávna TV Markíza? No ty môj kokot. Veď sa na to nedá pozerať. Človek sa musí hanbiť za tých neschopných ochotníckych somárov, čo tam predvádzajú nechutne afektované a maximálne amatérské herecké výkony. Je to fakt niečo otrasné. "Rodinné prípady" - úbohý, primitívny odpad! ()

Baron Noktur odpad!

Megasračka kolosálnych rozmerov. Čert ber hrôzostrašné herecké výkony, pretože to najhoršie je ten najstupídnejší scenár každej jednej epizódy. Scenár tu musel mať na svedomí skutočne ten najúbohejší úbožiak, ktorý nemá pojem o realite, nemá pojem o láske, vzťahoch a skutočných situáciách. Toto hovno by neobstálo ani ako scenár študentov prvého ročníka na VŠMÚ, ktorí len deň predtým miešali maltu na stavbe v Čechách. Niečo tak retardované môže napísať fakt len totálny retard. ()

borec999 odpad!

Tak tento bol zrejme prvý a definitívne odštartoval sériu amatérskych a ochotníckych seriálov ako Susedské prípady, Rodinné záležitosti, Policajné prípady a neviem akých ďalších trápností. Podobne ako jeho pokračovatelia, aj originál je však nepozerateľný a združuje jedny z najneprirodzenejších a najhorších hereckých výkonov na aké možno natrafiť. 0% ()

JohnMiller odpad!

Priznám sa, videl som desiatku, možno viac epizód vo svojej domovskej krčme, dokonca sa mi raz stalo, že som neodišiel domov, lebo som chcel vedieť ako to skončí, ale ruku na srdce. Tá primitívnosť hereckých výkonov, obsahu ktorá presne sedí na Slovenskú nižšiu vrstvu, dej, komentáre medzi scénkami, predpokladám, že ľudia ktorí to smrteľne vážne sledujú asi nemajú prístup na internet ale nedá mi to sa vás nespýtať... Ste normálni? Nevidíte, že to je najhoršia TV relácia aká u más bola vysielaná? ()

• V epizodě, která se zaměřuje na dceru, jenž konvertuje k islámu a vezme si za manžela muslima, se oba na zahradě modlí společně vedle sebe. V islámu se ale muži a ženy modlí odděleně (například v mešitě mají ženy místo za paravanem). (Nick321)