Sonic X (2003) (seriál) odpad!

Hrozná hovadina. Už ako malý som to nenávidel.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Nie že by to bol zlý film. Bol vlastne celkom zaujímavý so známymi hercami, taktiež ich skvelými výkonmi (Hanks, Hoffman), akurát možno Julia Roberts sa mi celkom nepozdávala. Taktiež s niekoľkými skvelými scénkami, dialógmi, efekty (ostreľovanie z vrtuľníkov) síce boli poslabšie, ale to bolo v tomto filme vlastne jedno. Ibaže som mal pri tom problém nezaspať, niekedy to bolo na mňa možno až moc ukecané, aj ked je to vlastne politický film. Dobrý film, ale znovu by som si ho nepustil.

Stalo se (2008)

Toto mohlo skončiť oveľa, oveľa oveľa lepšie. Nápad tu bol, aj herci, bohužiaľ to v konečnom výsledku vyzerá ako keby sa Shyamalan posral a nedal do toho všetko. Dalo sa z toho vycucať viac, nápad sa určite mohol lepšie "rozpitvať". No bohužiaľ, nestalo sa.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Twitch Marathon 2017 Je fakt prekvapivé aká môže byť Power Rangers zábava, keď to človek sleduje s niekoľko tisíc ľuďmi a spolu s nimi sa smeje na rôznych chybách, vtipoch a pod. Musím taktiež uznať že v originálnom znení je to taktiež o niečo kvalitnejšie, lepšie, aj keď samozrejme herci nepredvádzajú nič extra ale aspoň v tejto sérii to má stále ešte svoje osobité čaro. Navyše má táto prvá verzia suverénne najsympatickejšie postavy ako Tommy, nádherná Kim alebo Billy. Zedd a Gordon sú zábavní záporáci a Bulk a Skull skvelá komediálna dvojka, smial som sa vždy keď sa oni a ich hudobná téma objavili. Z pôvodného odpadu mením na 3*. AyAyAy

Super Thundermanovi (2013) (seriál)

Nie je to až také zlé. Hlavná dvojka je super, no deti sú strašne otravné a Rosa Blasi (mama) často až moc "prehráva".

Suprhrdina (2008)

Jednoducho paródia ako má byť. Videné v kine.

Susedia - Ágostonove „krštiny“ (2019) (epizoda)

Seriálu opäť dochádza dych, už aby tu bola vianočná časť a následná pauza. Túto časť prekvapivo zachraňovali iba staré mamy, ktoré väčšinou moc nemusím. Richterovej vypchávky prestali byť zaujímavé už v druhej časti a celá ta záležotosť okolo Zuzany a jej telešopingu je už len zbytočne trápna a nezaujímavá. Dvojica hlavných postáv už medzičasom ani žiadnu prácu nemá (opäť..) a je im to evidentne jedno. Tak žeby až po pauze na budúci rok?

Susedia - Pôrod (2018) (epizoda)

A vtip sa podel kde? Nebyť Karola Horvátha tak by táto časť bola iba obyčajnou stratou času. Scény v aute by mohli trochu obmedziť, vyzerajú otrasne. A nakoniec pridám aj jednu otázku. Prečo musí byť postava Zuzany z časti na časť čoraz väčšia p*ča? Kraus by sa nad tým mohol trochu zamyslieť, už pred uvedením štvrtej série sa hlavné duo dušovalo že aký je to skvelý a hlavne rodinný seriál, no ľudia tu aj tak musia trpieť takúto negatívnu postavu. A Sládečkova bola samozrejme opäť nezvestná.

Susedia - Veľká noc nevídaná (2018) (epizoda)

Jedna z najslabších častí nových sérií. A hlavne ten koniec. Netuším odkiaľ zohnali to malé dievča no jej výkon bola jedna veľká pohroma (určite jej však k tomu dopomohol aj debilný scenár, podľa ktorého by mala mať prinajmenšom aspoň o 7 rokov menej). Neverím že v Bratislave neexistuje kopec talentovanejších detí, ktoré by si obsadenie zaslúžili viac. Vystupovanie Marcina v zajačom obleku bolo taktiež až príliš (Polnišovsky) trápne.