Tintinova dobrodružství (2011)

Videná 3D verzia v kine. Bol som nadmieru spokojný. Animácia bola úžasná, slovenský dabing taktiež skvelý. Malo to vtip, akciu a taktiež aj celkom zaujímavú zápletku. Ako Tintinov neznalec som bol nadmieru spokojný a návštevu kina vôbec neľutujem, naopak, už sa teším na dvojku.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Včerajšia druhá časť so štartom o 21:00 dosiahla podľa tlačovej správy zatiaľ najvyššiu sledovanosť 1 109 000 divákov a predchádzajúca prvá tiež prekročila miliónovú hranicu. Markízu v tomto čase sledovala približne polovica divákov pri obrazovkách... PREBOHA! V akej to krajine s akými ľudmi to žijem?!

Tomu neuveríš (2010) (pořad) odpad!

Mokrý sa už sere fakt všade, dúfam že to čoskoro skončí.. EDIT: Markíza oficiálne potvrdzuje koniec Tomu neuveríš! ..konečne..

Transformers: Zánik (2014)

Autoboti fajn, efekty fajn, blondínka pekná, Dinoboti fajn - no objavia sa asi až v stoštyridsiatej minúte! Všetko ostatné otras, počnúc od otrasných hereckých výkonov, dialógov, nezmyselných záberov na otravného otecka Wahlberga až po prepísknutú dĺžku kde viacmenej otrávený divák čaká konečne na koniec. Pri 90% ľudských dialógoch si budete trepať ruku o čelo a prekrúcať očami pretože všetko je to jedno obrovské klišé. Wahlberga mám ináč veľmi rád no je vidno že takúto hlúpu postavu hral iba pre peniaze. A všetko je to vlastne len taká nenápadná reklama na Red Bull, Bud Light, Victoria Secret a neviem čo ešte všetko možné. Ale treba uznať že aspoň akčné scény boli konečne prehľadné, pri predošlých častiach som skoro nikdy nevedel kto proti komu bojuje..

Tutenstein (2003) (seriál)

Tento seriál som mal vždy rád.

U nás na farmě (2004)

Hrozne slabé. Nezaujímavé, nudné, nevtipné.

Underworld: Probuzení (2012)

Kate je v tom latexovom obleku stále neuveriteľne sexy (večná škoda všadeprítomnej "hmly" pri prebúdzaní zo zmrazenia :) ..). Je to značne iný film ako 1ka a 2ka, príbeh ide ako keby stranou, nie je ničím výnimočný ale to je jedno, hlavné je tu mlátenie a zabíjanie Lycanov, ktorého je tu dosť na každom kroku. Ak máte radi filmy takéhoto typu (neustále strieľanie, boj) tak toto je ten správny film, ešte lepšie je to ked si to užijete v 3D (zatiaľ jedno z mála 3D, ktoré mi pri filme nevadilo a možno ho trocha aj okorenilo). Selenina dcéra bola trocha slabšia, i ked je celkom pekná, no v hybridnej forme vyzerala ako dievča z "Kruhu", jej záverečná hláška trochu komická. Škoda nevyužitého Speedmana, na konci som sa aj dosť pousmial, kedže som taký vôbec neočakával. Uvidíme, čo spravia s tým otvoreným koncom. Jednou vetou: Veľmi dobrý akčňák so skvelými efektami a sexy Kate Beckinsale. Videná 3D verzia v kine.