Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Pekne natoceny serial s velice nerealnym scenarem. Myslim, ze by takovy prubeh udalosti, jak ho lici scenaristi je maximalne zboznym pranim. Protoze kazdy ji chleba diky svemu chlebodarci a ta elita, ktera je ridi by takove informace dokazala bud utajit, nebo zpracovat ve svuj prospech, maji na to armady specialistu na vytvareni verejneho mineni. Svobodne media jsou prani, existuji jen korporatni media a rok 1984 je uz za nami.

Grave Encounters (2011) odpad!

Parta hysterickych afektovanych dementu s kamerama pobiha po baraku, porad jeci jak idioti, v kazde vete fuck, nebo shit. Tohle je totalni ubohost a ne film, jeste ze jsem na to nesel do kina, chtel bych vratit vstupne.

Zúčtování v zóně 51 (2007)

Area 51 v nazvu to ma jen z duvodu atraktivity, jinak tam v celem filmu o ni ani nezavadi, krome narazky na S4, ale to zase pochopi jen zainteresovani co znaji B.Lazara. Nektere triky v tom filmu byly povedene a kdyby mi bylo 12, tak bych se u toho narame pobavil. Ceho si posledni dobou vsimam, ze uz se v tech levnych filmech ze zbrani skutecne nestrili, jen s ni herci trepou a digitalne se tam pak dodelaji zablesky z hlavne. Jinak CGI je uz i u takoveho braku na slusne urovni. Kdyz jsem se nedavno dival na Terminatora 2, tak jsem si vzpomel, jak natocili hodinu a pul dlouhy dokument jenom o tech CGI efektech, ktere jsou v dnesni dobe spis horsi prumer. :)

Tábor naděje (2010)

Nechapu to masove odpadove hodnoceni. Natocene je to profesionalne, adolescentni herci hrajou uveritelne a dej zachycuje realne jak to v takovych taborech asi probiha. Charaktery jsou tam vykresleny zajimave a z demona me fakt chvilkama mrazilo. Kdejaka kravina tady ma pres 50% a tento film si rozhodne tak spatne hodnoceni nezaslouzi.