Kámoš k pohledání (2009)

Tak tendle kousek me diky Jasonovi po dlouhe dobe pobavil. Velmi prijemna oddychova komedie:)

Bathory (2008)

Jak už to tak bývá, čím větší reklama a propagace, tím větší propadák...ale na druhou stranu musím přiznat, že se mě Bathory líbilo a dokázal jsem s nadšením sledovat co v našich luzích a hájích vzniklo za počin. Rozdělení filmu na tři "části" mě nevadilo ba naopak, ale nad čím jsem se pousmál byly bitvy, tam to docela skřípalo:-)

Výměna (2008)

Na tento nový počin od Eastwooda natočený podle "skutečné" události jsem šel do kina s mirnými rozpaky, ale po prvních 20 minutách jsem byl přikovanej v sedačce a hltal bravůrní výkon Angeliny - první film, u kterého na diváka neútočí svým bujarým poprsím, ale dokazuje, že je to herečka s velkým H! Film zachycuje zkorumpovanou Ameriku 30. let minulého století až neuvěritelně realisticky a krutě. Výměna je velmi emotivní a nad moje očekávání plná i překvapivých zlomů (psychiatrie, farma..). Snímek se vám zaryje hluboko pod kůži a věřte, že vám při něm moc do zpěvu nebude.

Hancock (2008)

První půlhodinka je opravdu výtčná! U té se budete opravdu skvěle bavit, škoda jen, že zbytek filmu je slabší a slabší a slabší:(