Sedm psychopatů (2012)

Jooooo! Dobře oni. Vtipné, akční a dobře sarkasticky tragické :D

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Hustomazec meganářez. Super film s hlubokou myšlenkou, zábavným příběhem a hlavně super filmovým zpracováním a hrou barev!

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Místy jsem učůrávala smíchy - a to nejsu důchodce! Jedna z nejpovedenějších zombie komedií.

Princezna a písař (2014) (TV film)

Ruml zaválel, vážně vydařená pohádka. Nikdo nebyl uřvaný, žádná zbytečná kouzla a podivné fantasy postavy. Takové pohádky mám ráda. Nevím, co na to děti, mně se to líbilo :)

Delirium (2015) (amatérský film)

Úžasně zpracovaný film o alkoholismu. Člověk si připadá, jako by byl sám opilý, pocity a emoce jsou velmi silné.

Hamlet (2009) (TV film)

Dokonalé dílo originálně ztvárněné. Hlavně David Tennant zahrál úžasně přesvědčivě. Vždycky jsem měla Hamleta jako zkostnatělou hru od Shakesepeara, ale v tomto podání to byl napínavý thriller obsahující i humor a akci. Až teď mi došlo, že byl Hamlet docela depresivní puberťák. Vždycky jsem viděla adaptaci s nějakým páprdou. Moderní styl kulis a zasazení do temného současného prostředí filmu vůbec neuškodilo a zároveň tvůrci zachovali divadelní nádech. Palec nahoru.

Ernest ve vězení (1990)

Ernest se s fyzikálními zákony prostě nesere. Také jsem film viděla jako malá a některé věci jsem si z něj pamatovala. Teď jsem se na to koukala po letech a surrealistické temno střídalo zběsilou jízdu. Některé scény mi přišly velice absurdní, až snové. Mylsím, že tento film je na dvakrát - pro malé děti a pak až vyrostou.

Dexter (2006) (seriál)

Geniální dílo. Dlouho jsem se mu vyhýbala, protože znám svoji závislost na seriálech, ale pak jsem se do toho pustila a 2 týdny od toho nespustila oči. Kápli mi do noty, vkusu, bavila jsem se a jsem plná dojmů. Jen jako jedna z mála doufám, že televize na základě dobrých tržeb natočí nějaké pokračování. Je to fakt pecka!

Sex 100+1 (2007)

Z této komedie jsem byla vážně nadšená. Trochu morbidní námět, ale i tak jsem čekala každou minutu, co přijde. SPOILER: autobus plný školaček - panen, jako sen každého muže a 29 křížků na hrobeček hlavnímu hrdinovi, ten mě dostal, to jsem se smála fakt nahlas.

Až vyjde měsíc (2012)

Po pár minutách v kině mi došlo, že jsem film vlastně už viděla. Název jsem si nepamatovala, ale podle jemného a něžného stylu Wese Andersona mi hned docvaklo, že to bude milý film, který sice dopadne dobře, ale i tak tam režisér zakódaval myšlenky o sociální situaci, nevěře, rodině a dokonce zakázaná témata jako sex nezletilých.