Ztraceni - Navěky (2010) (epizoda)

Perfektní díl, který si postava Richarda zasloužila.

Ztraceni - Série 6 (2010) (série)

Alternativní realita, nebe či očistec, nebo jak je to myšleno, každému nemusí sedět. Nicméně pro mě byl seriál naprostý skvost a skončil pořád jako velice nadprůměrná zábava.

Ztraceni - Série 5 (2009) (série)

Dle mě absolutně nejlepší řada s návratem do 70- tých let, skvělé zápletky, časové smyčky, nádhera.

Lost - Epilogue: The New Man in Charge (2010)

Tenhle minidíl, dějově navazující na konec šesté řady je naprostá lahůdka a souhlasím, že je hodně vysvětlující stran pochopení konce celé šesté řady.. vše se co stalo, stalo se . Alternativní realita v šesté řadě je posmrtný život Ztracených před vstupem do jiné reality .

Městečko Twin Peaks - Série 1 (1990) (série)

Twin Peaks jsem viděl se zpožděním 15 let, ale byl jsem tím zcela pohlcen ... tedy 1 a 2 řadou, každá je jiná, ale obě skvělé. Returnem jsem zklamán, všichni píší "zapomeňte na Twin Peaks na 1 a 2 řadu, třetí je báječná šílenost" ... ano, to je ale pro ty, co stříkají blahem nad jakoukoli surovostí, nesrozumitelností a šílenstvím, prostě jakoukoli schizofrením kouskem, co Lynch natočí. Seriál se špatně hodnotí jako celek - první a druhá řada fantastická , třetí řada je fakt o hovně, plná samoúčelných nechutností a surovostí. Hnus

Šerifská hvězda (2017) (seriál)

Naprostá špička, dobrodružné, napínavé, depresivní, místy i vtipné.

Lajna - Únos (2017) (epizoda)

Mně to přišlo na rozdíl od Okresního přeboru vtipný, škoda , že je venku jen 1 díl

Byl jednou jeden dům - Obvaziště Boccaccio (1974) (epizoda)

Škoda, přeškoda, že nemůže širší divácká veřejnost vidět i druhou verzi tohoto dílu, kde se dozvíme jak dopadl Petr Čepek, Eva Trejtnarová, Václav Postránecký atd, atd... je delší skoro o 20 minut. Tato verze se vysílala od roku 1975 do roku 1989, po té už se vysílá původní režisérská verze.

0:1 do poločasu (1969) (seriál)

"Trávník zelený k tomu pár bílých čar, snad Tě očekává vítězství a sláva, i kdybys prohrál, nesmíš se vzdát ......znělka mně zní v uších dodnes :-)

Hup a Hop (1968) (seriál)

Třináctý díl, dle mého, vůbec neexistuje. Nevědí o něm ani v České televizi.