Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (109)

plakát

Moře klidu (2021) (seriál) 

Prvotní nápad skvělý, ale dlouhý jak tejden - nuda jak prase. Vešlo by se do jednoho filmu a mělo by to spád.

plakát

The Beatles: Get Back - První část: Dny 1–7 (2021) (epizoda) 

Tak zase znovu s Beatles v plné parádě. Paul Mc Cartney mě místama příšerně sral, ta jeho samolibost vůči ostatním byla nesnesitelná, ale je možný, že bez toho by se nedostali dál... nevím, Cítil jsem s Harrisonem a chápu, že byl v budoucích sedmdesátách letech velmi odtažitý k jakékoli zmínce o Beatles... ,škoda jeho nevyužitého obrovského talentu v dobách Beatles. Peter Jackson vybral parádní materiál, musela to být krásná práce. Snímek vyznívá jinak než film Let it be. Jsou zde vidět rozpory, ale zdaleka ne tolik, jak se z filmu Let it be, zdálo. Krásná seriálová minisérie.

plakát

Mrazivá past (2021) 

Tohle fakt bolelo... Liam klesl hluboko, víc než kamion co převážel po ledu. Herec ze Schindlerova seznamu, Hvězdných válek a poměrně slušných akčních filmů, končí jako ochránce vykořistovaných míšenců a indiánů, zlými kapitalisty.  Nuda, šeď, debilní dialogy a trapné herecké výkony. To nebylo béčko ani céčko. To bylo utrpení.

plakát

Smrtonosná past: Opět v akci (2013) 

Neskutečně mě sral Johnův syn, tak nesympatickou postavu jsem dlouho neviděl. Děj  debilní. Po 4 dílech, které si roky si často a rád pouštím, tohle už fakt nikdy více.

plakát

Až do konce (1984) 

Dobrý námět, ale zpracování takové nemastné, neslané . Eduard Cupák film povyšuje o třídu, být tam jen Jandák, tam dám hvězdičku jednu. Škoda nevyužité příležitosti.

plakát

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál) 

Skvělý seriál a naopak, kdy další řady jsou slabší, tak tady je druhá řada ještě lepší :-) Paráda... jen jsem na Edně četl, že to byla řada poslední :-(

plakát

Velký lov (2020) (seriál) 

Neuvěřitelně dobře dramaturgicky zpracovaná 70- léta a lov na bývalé (skutečné) nacisty. Geniálně zpravované, dobrodružné a navíc poučné i zábavné zároveň, Fantasticky Al PAcino . Za mě jeden z nejleplších seriálů posledních let . Vracíme se na začátku každého dílu do války ke konkrétnímu zločinu a pak střih a nádherná 70. léta (tedy v Americe -ne u ná s:-...seznámení se zločiny nacismu a jejich pronásledovateli po 30 letech - podané ale velmi vkusnou a místy velmi zábavnou fornou.

plakát

Brakýři (1983) (TV film) 

Škoda, že tento dvojdílný román Údolí strachu nebyl nikdy zfilmován... tedy vyjma druhé části J.Adamcem jako Brakýři

plakát

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Ještě jste dnes nezvraceli ....a nechcete ? Tak si tohle "veledílo" ,s narcistním pseudomoterátorem v hlavní roli, nikdy nepouštějte. Míra trapnosti je tak s trašlivá , že to nelze slovy povědět !!!

plakát

Nerozluční (1974) (seriál) 

Byly tenkrát odvysílány v ČsT celkem 4 vybrané epizody.

Ovládací panel