Zátoka (2009)

Mám japonskou kulturu rád, ale.........trest smrti těmhle Japoncům..

Deadpool (2016)

Cca ctvrtine vtipu nebudete rozumet, pokud nejste z US nebo nemate opravdu velky prehled, ale ty zbyle tri ctvrtiny bohate staci na 95ti procentni zabavu. 8) Jinak titulky v kine jsem prestal cist po 3 minutach, kdy cesti umelci prelozili "kebab" jako "gyros".. Honim si tady nad tema tri a mene hvezdickovejma hlubokomyslnejma komentarema. Chlapcum jejich zivot nezavidim.. //zajimave komentare: Radek99, Psema, !RedruM

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Rozumím, že co člověk, to jiná chuť, ale některým hodnocením zde na CSFD rozumět nejde.. Doufám, že lidé, kteří dali 1* a méně, tak nezapomněli dát 5* filmům, jako je Atlas mraků či nový Mad Max.. Tento film má hlubší význam než oba zmiňované dva filmy dohromady a je ze života. Kdo někdy dělal nebo alespoň brigádničil v nějaké béčkové restauraci, tak nemůže dát jinak než 100%. Neuvěřitelně vtipné a pravdivé.. Kdo zde píše něco o fastfoodu, tak se vsadím o cokoliv, že má nejoblíbenější jídlo svíčkovou se šesti 8) Restaurace vyobrazena v této komedii není žádný fastfood, jedná se o trochu lepší podnik, kde se nenajíte pod 20$ a ani s americkým průměrným platem nemáte na to jíst tam každý den.. U nás by se v tomto případě jednalo o superluxusní restauraci. 90% vtipů je neskutečně vtipných, film odcejpá a konec taky super 8) Jedna z top komedií před deseti lety, navíc výborné obsazení. Z nostalgie dávám 100%, jinak reálně by si to zasloužilo cca 70-80%. Zajímvavý komentář: Flipper

Jezero smrti (2008)

Velmi slaby pribeh, dejovy vyvoj znacne pokulhava a chvilema jsou tam i uplne zbytecne (smesne) dialogy. Na to, jak chce byt tento film strasne realisticky, tak je presny opak, protoze obcas se tam dejou (chovani hlavnich postav, vyvoj) uplne nesmysly. I pres tyto vsechny nedostatky film skutecne sokuje a narazi na urcitou moznou "hrozbu".. Navic vyber hlavni hrdinky se velmi povedl. Co se tyce deti, tak taky nezahraly spatne. Muj zaverecny dojem by byl o hvezdicku lepsi, nebyt toho strasne stupidniho za vlasy pritazeneho nesmyslneho konce. Tudiz musim dat pouhych 40%

Počátek (2010)

Zajímavý kvalitní film s ještě zajímavějším koncem.. Škoda jen, že Leonardo DiCaprio má dost podobnou roli jako např. v Shutter Island, takže se tam malinko ztrácí ten jeho talent (nemá čím překvapit), i přesto však nezklamal a zahrál velmi dobře (klasiku).. Ostatní herci zahráli také velmí slušně, není co vytýkat. Co se týče Nolana, tak je tento film pro mě stejně dobrý jako The Prestige a je o trochu horší než The Dark Knight. Tudíž dávám 90%

Ip Man 2 (2010)

Oproti jednicce je toto pokracovani skutecne o dost slabsi co se pribehu tyce a souboje mi prisli jiz hodne prehnane stejne jako vykony nekterych (mozna vsech) britu.. Avsak za Yip Manuv nezapomenutelny rychly box rukama a za boj na trzisti davam 80%. (Jednicce jsem dal hvezdicek pet)

Souboj Titánů (2010)

Vizuálně velmi povedené, ale ve 3D to být nemuselo. Příběh nijak složitý, nic jiného pro takovýto druh filmu snad ani nečekáte. Škoda, že film provázejí poměrně trapné dialogy a hlášky. Jinak je to průměrný "jarní" blockbuster, na který rychle zapomenete. Pro mě ale určitě o 20-30% lepší než např. Transformers.. 60%