RickyFitts

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 26.7.2019  21:54

Slabší ale stále dobrý Seidl

• 9.3.2019  22:35
    Secret City (TV seriál) (2016)

3+, velmi slušně natočené s velmi dobrými hereckými výkony, ale chybí tu větší drive nebo akce nebo větší mystery nebo větší politický intriky... Trochu jsem se nudil.

• 23.2.2019  01:32
    Collateral (TV seriál) (2018)

Tak koukám, že místní hodnocení sráží uživatelé, co se neuměj vyrovnat s tím, že v tom seriálu jsou uprchlíci a lesby vyobrazený jako lidi. Moc pěknej civilní kus se skvělou civilní těhotnou Mulligan - skvělá atmosféra, skvělá zručná režie, scénář "tak akorát".

• 23.2.2019  01:21
    Prezident v pořadí (TV seriál) (2016)

Zábavné téma, ale příšerný seriál. Nelogické, nerealistické, patetické, neodvážné. V každém díle je nějaká nová blbost. Zápletky celkem banální, herci nijak světoborní. Nejhorší je, že je úplně prkenná hlavní postava detektivky, takže si k ní ani neuděláte vztah.

• 3.12.2017  01:12

Výborný. Ten závěr!!!

• 3.12.2017  01:10

úplná kokotina, ale občas je to docela vtipný

• 3.12.2017  01:09
    7 životů (2017)

fajn námět a prostředí, všechno ostatní je strašnej shit a nakonec to ani nedává smysl... ...asi bych musel bejt většífanoušek noomi, abych si ten film užil

• 10.11.2017  01:23
    Pozemšťan (2007)

Námět a asi i předloha fajn. Provedení podprůměrné. Herci a režie většinou vysloveně špatní. Pointa mě otrávila.

• 23.7.2017  02:33
    Cesta (2009)

nuda!!!

• 15.7.2017  00:26
    45 let (2015)

Mrazivé, minimalistické a skvělé.

• 12.3.2017  10:27
    La La Land (2016)

Uleptaný a neuspokojivý. Především asi pro to, že se tam opakovaly cca 4 melodie furt dokola a dobrých muzikálových tanečních čísel (jako to úvodní) bylo hrozně málo. Stone i Goslinga mám fakt hodně rád, ale poloha v Crazy Stupid Love jim teda sedí stokrát víc.

• 12.3.2017  09:49

Do očí bijící inscenace zápletky filmu škodí. Jinak je to ale výborný námět a výborná atmosféra a smutně přesná výpověď o stavu současné Evropy.

• 11.3.2017  21:49
    Samotka (2016)

Jako neutrálně natočená ale implicitní politická kritika vězeňství v USA jistě funkční, jako film nic moc. Debata po filmu na Jednom světě třikrát lepší než film.

• 1.1.2017  02:56
    Převrat (2015)

Solidní filmařina - bez obsahu, ale to asi nikdo nesliboval. Začne to výbornou scénou po dvaceti minutách a až na pár zbytečných srdceryvných okamžiků to skoro nezpomalí. Fajn jednohubka. A fajn vidět Owena v jiný roli.

• 31.12.2016  20:34

Nevtipná nuda... což je u akční komedie dost smutný. (Armie Hammer i Alicia Vikander jsou fajn. Cavill je panák bez talentu.)

• 27.12.2016  13:57
    Prometheus (2012)

Jedna hvězda za příjemný herce, hlavně Noomi Rapace, jinak to je největší béčková slátanina za miliony dolarů, co pamatuju. Koukal jsem se na to ve vlaku a styděl jsem se za každý záběr, kdy se mi někdo moh koukat přes rameno. Fuj. Fuj. 1-

• 19.12.2016  02:57

Tyvole, ten konec?! To jako vážně? Muselo to bejt?

• 18.12.2016  17:09

Sice si myslím, že natočit skutečný příběh Judith Miller by bylo desetkrát zajímavější a působivější, ale pointa dobrá a za tohle si možná rozmyslím, jestli tomu nedám 4: "A man leaves his family to go to jail to protect a principle, and they name a holiday after him. A man leaves his children to go fight in a war and they erect a monument to him. A woman does the same thing and she is the monster."

• 13.11.2016  23:02

Ta stereotypizace je přemrštěná. Půlka těch lidí nesympatická. Téma dobrý. Víc děje by neškodilo.

• 13.11.2016  23:00
    Lásky čas (2013)

nudil jsem se, a nedávalo mi to smysl... jen kvůli Rachel jsem to teda vydržel, no...

• 25.9.2016  23:59

voiceovery vadí a hudba je wtf a je to allenovka od ostatních skoro už k nerozeznání, ale Emma je prostě kočka, takže co... 3-

• 25.9.2016  21:18

možná aktuální nálada, ale smál jsem se jak idiot... 3+

• 12.7.2016  20:33

Eh... banální, předvídatelné, škatulkovité, kýčovité, no, prostě typický Spielberg, ale podle místních komentářů jsem čekal víc. Rylance super, dějové linky klišé až hanba. Exteriéry fajn, ale mohlo jich být víc a nemusela z toho křičet komparsovost.

• 3.7.2016  20:21

Časosběr o americko-čínských vztazích. Pro trochu zasvěcené většinou opakování známého, režisérka se bohužel žádné ze sledovaných postav nedostala pod kůži. Na debatě po filmu byla extrémně sympatická, ale na dobrý film to nestačí.

• 3.7.2016  20:18

Hodně pěkně udělaná nespektakulární rekonstrukce vyšetřování jednoho atentátu. Ale pokud vás nezajímá izraelská politika devadesátých let, je to nepoužitelné a samozřejmě strašně dlouhé. Kéž by někdo něco takovýho o devadesátkách natočil u nás... třeba o Sarajevským atentátu. Btw. Nádherný titulky, ale koho to zajímá.

• 3.7.2016  20:15

Ale jo. Nekonzistentní, trochu celý šílený, střídání barvy a čb fakt nedává smysl, ale atmosféra a herci až na Rodena dobří. Víc takovejch filmů (ale pokud možno, alespoň trochu lepších).

• 3.7.2016  20:02

Moc příjemnej a na korejský poměry dost "normální" film. Je to trochu víc o šílený matce než o touze vyhrát nebo zkažený společnosti. Současná Korea z toho filmu naopak vychází celkem dobře.

• 3.7.2016  19:52

Fascinující svou otevřeností i dobovými exteriéry. Otravné nedějem, melodramatičností a nesmyslností toho, jak postavy jednají. Ale konec dobrý, všechno dobrý.

• 3.7.2016  19:49
    Barash (2015)

Takovej Facking Amål poizraelsku. Je to pěkný, ale nic moc víc.

• 3.7.2016  19:42

Velmi pěkně natočené, skvělá atmosféra, skvělý výkony, sympaticky nebojácné scény a spousta hádanek, co se vlastně tvůrce snaží říct. Až moc.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16