Dokonalý trik (2006)

přestože si myslím, že to byla pěkná blbost, v kině to byl opravdu velkej zážitek, ani nevím proč, 4-

Do Říma s láskou (2012)

Jeden z jeho nejslabších... povrchnost, která je u W. A. beztak dost často, se v podobně fragmentovaném filmu ještě znásobí a Řím, stejně jako předtím Barcelona a Paříž, je jen zásobníkem klišé a sám vlastně ve filmu přítomný není, jen to, co se o něm povídá. Woody ale nikdy nebyl přítel hloubkových rešerší. Naopak míra dada mě příjemně překvapila. Baldwin a Benigni jsou fajn, na zbytku ansámblu je vidět, že se asi točilo rychle, především Eisenberg působí velmi nejistě... 2-, ale stejně doufáme, že dojede až do Prahy, že?

Drive (2011)

stylové, krásné, výborný Refn, Gosling i mnohonocošukatibilní Mulligan, ale scénář se příčí logice, celá druhá půlka se nese v očekávání čehosi ještě trochu lepšího a songy vkládaný mezi jinak super podbubnovávky jsou otravný... ani z obsazení dalších rolí jsem nebyl nadšenej, ale pořád to vlastně byla strašná pecka, takže co

Druhá šance (2012)

no, Scény z manželského života to nejsou...

DumbLand (2002) (seriál)

některý epizody jsou na odpad, některý na 4*, moje oblíbená je 6.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

ony to nejsou osmdesátky? to je tak banální syžet, že je to až neuvěřitelný... a nejsympatičtějším hercem celýho seriálu je Charlie Sheen?!! A ta znělka? He?!

Dvanáct (2007)

nechápu... téměř stejné jako originál, jen prostě horší

Eurotrip (2004)

ultralevná křečovitá americká homofobní sračka o výletě po největších evropských klišé s vtipnými pražskými reáliemi, která je ovšem místy vtipná - pokud se na ni budete koukat s alkoholem v krvi, přidejte za každé promile hvězdičku... každopádně obsahuje životní roli Matta Damona