Osada mladých snů (1931) odpad!

Takový krásný romantický slaďák ze života hochů ekologů, kteří jsou tak štědří a rozdávají si čeky na požádání. No a ten Alžír,taková malá zaplivaná hospůdka, jak tam jezdí tramvaje, jestli se nepletu,tak to byla jednička a dvojka a obsluhuje tam pan Kubla, který má svoje poprsí velikosti číslo 4 zavěšeno proklatě nízko, níž než svůj hluboko posazený kastrát, jež se nese svým libým zvukem až do trampské osady, kde žije naondralovaná Aša. Dýchej zhluboka, Aša si zula boty a z deseti metrů skočila do metr hlubokého jezera. A co z ní zbylo pořádně promixovali, dali do krabičky a poslali do muzea.

Anna proletářka (1952) odpad!

„Porážka dělnické třídy r.1920, způsobená především tím, že v čele bojů nestála bolševická strana, rozhodla sice o tom, že buržoasie nastolila svou diktaturu cukrovanou masarykovským humanismem. Ale současně byla tato porážka nesmírným poučením, nesmírnou zkouškou ohněm. Vždyť to poučení přivedlo dělníky k nutnosti založit komunistickou stranu. Film „Anna proletářka“ dobře a přesvědčivě ukazuje, jak a z jakých lidí se rodilo ocelové jádro budoucí KSČ. Je nám jasně, že takoví Toníci, ale i takové Anny budou opravdovými bolševiky, které už nikdy nikdo neopije rohlíkem humanitních ideálů.“ Kino, 1953, č.15 (16.7.), EDIT:2021/12/14 - taky je to brutální nuda.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Ach, Martine,Martine, kde Kamila s Pavlem pasou? Romana Zacha z Kamenice pryč nesou, ted ho baví veterina, se zvířátky je to prima. Ještěže jim zbývá Gita, ta hloupá nenasyta. Je vždycky plná veselí, milá jako tukan v pr*eli. Čestmír Mázl, to je pěknej grázl. Ve dne Gitě říká chci Tě, v noci potom s jinou dělá dítě. Aleš Čížek důchodce je vilný, rádce neomylný, za ženu má Vendulu, rozbijou si papulu. Prokop s Markétou má život jiný, tečou mu z ní pořád sliny. Jsou to lidé nemilí, ba co lidé,samí debili. < 24.1.2010> Vím, že už tam tyhle postavy dávno nejsou, ale odmítám se mučit dalšími díly, abych mohl aktualizovat komentář.

Ohnivé inferno (2005) (TV film) odpad!

Spíš než jako o katastrofickém se dá o tomhle "filmu" mluvit jako o katastrofálním. Nemožné dialogy,herci, kteří nevědí pomalu,co znamená hrát, ale ze všeho nejvíc mě rozčilovala ta kamera.Při záběrech proti slunci nebylo nic na obrazovce poznat,kvůli odrážejícímu se světlu. Záběry,kde létala letadla, byly přeostřené a letadla se ještě navíc pohybovala nepřirozeně rychle,celé to kvalitou připomínalo nějaký levný dokument nebo jihoamerickou telenovelu.