Super 8 (2011)

Nebylo to až tak super. Spíš, jako bych sledoval crossover E.T., Cloverfield, Spy Kids a Zachraňte Willyho. Vznikl nám žánr infantilních akčňáků, teď ještě honem restart Správně pětky!

Torchwood (2006) (seriál)

Hodnotím pouze 4. sérii tedy Miracle Day. Naprosto luxusní.

Život v jednom dni (2011)

Tomuto filmu, či spíše projektu, jsem silně fandil už jenom kvůli tomu skvělému nápadu, že každý z nás může být součástí něčeho "tak velkého". Přesto ale musím říct, že po obsahové stránce a vůbec celkovým provedením mě tento život v jednom dni - v hodině a půl - docela nudil. Chytrý nápad, pokulhávající ztvárnění.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Když jsem trojku ohodnotil třemi hvězdičkami, nemůže tahle animovaná nuda dostat stejně. Bez vtipu, originality, úplně beze všeho. Jenom zelená zlobří šeď.

Off the Map (2011) (seriál)

Občas Medicopter, trochu Chirurgové, jeden rádoby House a tři nováčci z medicíny, ze kterých jsem už z pilotu měl pocit, že tyhle postavy se budou skvěle vypracovávat, vyvíjet, posunovat kupředu i vzad a bude mě bavit se na jejich strasti v džungli dívat. U mě dobrý. Hodně!

Úplné zatmění (1995)

Film to byl bezesporu po herecké stránce skvělý, ale vyloženě mě štval. Postavy, které se chovají totálně tupě (DiCaprio manipulativní všeználek Rimbaud, Thewlis jako Verlaine, který dělá, že neví, co chce, ačkoliv mu to je jasné, jen si to odmítá přiznat a proto se ožírá, mlátí svoji ženu, která se taky chová jako koza a nechá si to líbit), tak přesně tyhle postavy mě na filmu neskutečně vytáčely. Nebyly ty erotické scény (ať už jakkoliv pohlavní, to mi nevadí), ale jednoduše ta pitomost postav, která k tomu ale samozřejmě musela patřit. Takže tři hvězdy hlavně za to, jak dobře je zahráli, ale jak moc mě tím srali.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Takhle... ten film byl o ničem. Ale strašně krásně a dobře o ničem. Že tam prostě bylo hodně logických chyb, zbytečností a nesmyslů, to jsem přehlížel a bral celý tento film jako část zapadající do celku. A zapadla skvěle. Opět mě film přesvědčil v tom, že Harry Potter je úžasná série, nádhernej svět a já si jdu zase přečíst Kámen mudrců a zase hezky od začátku :)

Saw 3D (2010)

Je mi velice líto, že sedmý díl vznikl. Jasně, série, která měla mít maximálně dva první geniální díly, se prostě rozrostla, nešlo to zastavit. Takže jsme tu měli hrozný třetí, ještě horší čtvrtý, o něco lepší pátý a výborný šestý, který to všechno dal dohromady. Jásal jsem a děkoval. Jen, co jsem zjistil, že se bude natáčet i sedmička, nadával jsem a bylo mi jasné, jak to dopadne. Fiasko! Takové jsou přesně moje pocity. Zbytečný díl s finálním rozuzlením, které nás asi mělo ... překvapit? Ne, je mi líto, tímhle jste mě fakt nedostali. Místo toho jsem smál a říkal si, že možná v tom 3D by to mělo aspoň grády, takhle ale vůbec ne. Pateticky se to hrabalo samo v sobě, ukázali nám všechno, co jsme už viděli a prostě... smajlíkovou řečí bych to vyjádřil nějak takhle: *ROFL* :D :D :D :-/. Jediné, co na té epizodě bylo fajn a chytrý, to byl ten konec s odhozením pily. A teď radši budeme všichni dělat, že Saw mělo jen šest dílů a já, jakožto ortodoxní fanoušek prostě na sedmý úplně zapomenu.