Lucy (2014)

Mizerný scénář založený na dobrém nápadu, takže ani dvě velké hvězdy nejsou schopny zvednout film nad průměr. 50%

Zone Blanche - Tajemství za oknem (2017) (epizoda)

Napětí trvá, stejně jako atraktivní podívaná, pravidelně se ale objevují logické nepřesnosti, které mi nedovolují hodnotit maximem.

Zone Blanche - Temní hrdinové (2017) (epizoda)

Hlavní příběh se posunul minimálně, nový případ postrádá logiku. Zůstává skvělá atmosféra a čím dál přesvědčivjší major, subtilní, energická, přitom dokonale ženská.

Zone Blanche - Konec cesty (2017) (epizoda)

Vražd jako v Midsomeru, s tím rozdílem, že některá řešení jsou v nedohlednu. Jinak musím ocenit skvělé dialogy a mému uchu lahodící soundtrack.

Zone Blanche - Prázdno (2017) (epizoda)

Tak už těm šarmantním Francouzům a Francouzskám a jejich podmanivé řeči začínám přicházet na chuť. Když navíc vše začíná dávat smysl, napětí se stupňuje, atmosféra houstne, musím poskočit o dvě hvězdy výš.

Zone Blanche - Vlčí sen (2017) (epizoda)

Atmosféra ano, jinak ale desítky utrápených tváří a jedna komická postava nic moc neřeší, spoléhají na náhodu. Hodně emocí, málo logiky.

TY - Bláznivá láska (2018) (epizoda)

Tak v této epizodě klesla míra uvěřitelnosti k nule. Divácká atraktivita zůstává ale naštěstí stále hodně vysoko.

Špunti na vodě (2017)

Příjemná zábava, kvalitní herecké výkony, občas humor, hlavně ale zručně natočená pohodová letní atmosféra (ale co ta prázdná Sázava?): 75% (zatím 6874 hodnotících s průměrem 60%).

TY - Série 1 (2018) (série)

Atraktivita a nápaditost 90%, uvěřitelnost a logika 50%.