A dost! (2012) (pořad)

Zuna je zasažen hruškovým syndromem, to jako jo. Poloprimitivní styl žurnalistiky je v tomto případě jakž takž únosný. 53%.

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

Některé chvíle jsou opravdu silné. K čemu se dokáže vybičovat tým nebo jednotlivec...to je oslava lidství. 79%.

Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

Dobře odvedená čétéčkovská práce. Divák se dozví, to co potřebuje. Takový nenásilný, poměrně záživný koncept. V tomhle ČT dělá to, co má - médium veřejné služby plní svou úlohu. 63%.

Nestyda (2008)

Snesitelná, avšak zbytečná Vieweghovská plytká kaluž, v níž chodí polotrapná mužská figurka nového tisíciletí. 54%.

Koza (2015)

Surová pravda. Ultra realistický dokumentární tón podtrhuje specifické prostředí, kde to většinou nekončí dobře. Drsné (bohužel u boxerů časté) jsou osudy olympioniků Baláže a Franeka. 60%.

Žrouti (2016) (seriál)

Do pátého dílu to bylo hodně funny. Robert dostával parádně naloženo, už jsem si říkal, kdy ty sr*čky zlomí :) . Jak se začal paktovat s Mírou, tak to šlo trošku dolů. Mě osobně se líbil nekorektní, hrubý humor. Seriál je určen pro žravce - dravce ;) . 77%.

Luxus na talíři (2016) (pořad)

Perfektní tvořivý prank posouvající internetovou tv zase o kousek dále. Protínání reality, mystifikace, dělání si legrace z diváků...odvážné a nesmírně sympatické. 82%.

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Marek Vašut je zvláštní volba. Někdy jsem měl pocit, že si z toho dělá srandu či předvádí sebeparodii :) . Soutěž jede svým tempem v osvědčených kolejích s malinkým updatem. 45%.

Zvláštní znamení touha (2015) (seriál)

Specifická česká subkultura střetávající se s časem a generacemi žijícími v určitém časoprostoru. Já osobně nejsem znalec trampingu, ale nějaké ponětí jsem měl. Určitě je podnětné se dozvědět něco více o českých "amících". Sám jsem zvědavý, jestli tramping přežije současnou dobu. Podmínky tomu příliš nenahrávají. 76%.

Superchlapi (2016) (pořad)

Více bulvárně pojata show oproti souběžné konkurenci na ČT (Parta Maraton). Uměle se tam vyvolávali konflikty a řešili kraviny, aby to bylo "přitažlivější". Některé citové výlevy byly trapné. Sport byl jakoby na pozadí osobních příběhu. Pan Dycha a jeho žena...to byl materiál. 46%.