Pan Nikdo (2009)

Čím nezmyselnejší dej, tým lepšie hodnotenie?? Inak si to neviem vysvetliť. Čakal som, ale nedočkal sa. Film je zlátaninou neuveriteľných blbostí. Celý čas som čakal ako to autor dokáže vysvetliť a že skladačky do seba nejako zapadnú. Lenže koniec to domotal ešte viac ako to domotané bolo. A ja sa môžem zamýšľať jedine nad tým, či to má v hlave v poriadku. Jediné čo sa mi v deji páčilo bola sladká Juno Temple. Tie hnedé vlasy jej vážne pristanú.

Velká ryba (2003)

Veľmi dojímavý príbeh starého pána na smrteľnej posteli. Zo začiatku som nechápal prečo má tento film tak vysoké hodnotenie. Ale čím dlhšie som príbeh sledoval tým viac ma začínal baviť. Vyvrcholenie prišlo v tej správnej chvíli a ja som bol rád, že som pri filme zostal sedieť. Ďakujem tvorcom za skvelý kultúrny zážitok.

Transformers 3 (2011)

Akurát mám za sebou tretiu časť Transformerov. Ten film ma proste bavil. Podľa môjho názoru táto séria nestráca šťavu a keď takto budú tvorcovia pokračovať aj ďalej, bude sa dať na to pozerať donekonečna. Je síce pravda, že dej je predvidateľný, teda aspoň z časti. Viete ako to skončí, ale neviete ako sa k tomu tvorcovia dopracujú a to je na filme to hlavné. Držal ma v napätí, boli v ňom dobre efekty aj keď už tu nebola krásna Megan Fox. Tento film si určite ešte aspoň raz pozriem.

Jezero smrti (2008)

Tento film som si pustil s vidinou napinaveho filmoveho zazitku. To co som vsak videl ma viac nez znechutilo. Banda vyrastkov nahana dospeleho chlapa s jeho pratelkou a on na smrt vystraseny pred nimi uteka. To ma byt pokus o vtip? Musel som sa velmi premahat aby som pri tomto filme vydrzal do konca.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Priznam sa ze ma tato blbost celkom bavila. Bohuzial tema Resident Evil je uz do zbla vyzmykana a nema co nove ponuknut. V podstate su vsetky diely na jedno kopyto. Zamyslam sa len nad tym ze ci ma bavil film ako taky alebo som sa tesil na koniec a ukoncenie celej serie nejakym tym happy endom. Bohuzial som sa ukoncenia nedockal a znovu tvorcovia nechali moznost na pokracovanie niecoho co uz malo davno skoncit. Koli tomu davam aj cez tie perfektne efekty len dve hviezdicky...

Grotesque (2009) odpad!

Pri tomto filme som vydrzal 35minut. Je to proste nieco hnusne a zvratene. Ako si dovoli distributor porovnavat tento film so saw??? Saw ma nejaky dej a dobry scenar. Ale tento hnus je len o uchylakovi ktory muci ludi. Podla mna tvorcovia normalni neboli. Hnus! Odpad!

Ninja Assassin (2009)

Rozmyslal som ako ohodnotit tento film. Ci mu dat 2-3 hviezdicky. Nakoniec som sa rozhodol. Pokial dostal odo mna Hitman 3* tak si ninja assassin jednoducho 3 nezasluzi. Je pravda ze som sa pri filme nenudil ale cakal som od filmu viac. Pretoze to nie je klasicky akcny film. Skor by som sa priklanal k fantasy. Pretoze sa mi zdalo ze ninjovia maju nadprirodzene schopnosti. A tym nemyslim len to ich zahadne uzdravovanie ale aj ich zrychlene pohyby a bezchybne schovavanie. Obcas mi pripominali vevericku z rozpravky Za Plotom ked vypila energy drink. :)

Maturitní ples (2008) odpad!

Neviem najst jednu vec na tomto filme ktoru by som ohodnotil kladne. Asi len dekolt tej cernosky a to je tak vsetko. Dej o nicom, zabijanie na jedno kopyto. Chlapik (byvaly ucitel) ktory s jednym nozom zabije kopu ludi a polovicu policajneho zboru. Kto uz len toto mohol vymysliet? Neviem komu dali na starosti aranzovanie mrtvol. Pretoze obet dostane 6 ran nozom do brucha a nevytecie z nej ani kvapka krvi. To je na zamyslenie. Alebo student ktory vypadne zo skrine a je dobodany nozom ma par fliacikov na kosely a nikde nie su diery po nozi. Navyse je hlavny zaporak uplne neviditelny, predator mu moze len zavidiet. Tento film je uplny odpad a ja bude este dlho lutovat ze som ho stiahol a zabil pri jeho pozerani 84 minut.

Zrození šampióna (2009)

Dojemny pribeh o chlapcovi bez domova a rodiny ktoreho prichyli bohata rodina. Pre mna neznamy herec ktory svoju ulohu zvladol vynikajuco. Vcitil sa do nej tak ako by hral svoj vlastny zivot. Pomaly sa mi ani nechce verit ze tento film bol natoceny podla skutocnych udalosti. Jednoznacne jeden za naj filmov tohto zanru ktory som videl. Dakujem tvorcom za pekne stravene 2 hodiny.

Zbouchnutá (2007)

Velmi dobra komedia. Smial som sa od zaciatku do konca. Velmi dobre vybrana dvojica. Ona pekna uspesna zena na ktorej idete oci nechat a on povalac na ktorom sa smejete hned ako sa ukaze vo dverach. Protiklady sa proste pritahuju a myslim si ze im to spolu sekne. Musim sa priznat ze som pred tymto filmom Setha Rogena nepoznal. Svojim vykonom na mna ale zaposobil a ja sa tesim na jeho dalsie ulohy :)