Těžce zamilován (2001)

Po mega-vtipných komediích (Blbý a blbější, Něco na té Mary je, Já, mé druhé já a Irena) bratři Farrellyové jaksi zmírnili a natočili spíše romantickou komedii, která nám ukazuje, že se do dívky nemáme zamilovat podle toho, jak vypadá, ale jaká je její povaha atd. (mně osobně na vzhledu záleží z dosti velké části a se 150kilovou ženskou bych se asi zastřelil). Jako takhle, chvílemi je to docela vtipné, ale chvílemi také nuda, takže průměr.

Tanec s vlky (1990)

I v konkurenci Sedmi statečných a Butcha Cassidyho a Sundance Kida je tohle podle mě vůbec nejlepší western, který i při své obrovské stopáži ani na chvíli nenudí.

Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Když jsem to viděl před lety, bavilo mě to a jelikož jsem to od té doby neviděl, říkám si, že to přeci jenom nebude taková blbost a tak dávám "i když dost slabší" tři hvězdičky.

Střihoruký Edward (1990)

Velmi povedený snímek, v němž svůj vůbec nejlepší výkon podává Johnny Depp.

Stav obležení (1998)

Průměrný akční film, zabavující diváka jen díky ústřednímu hereckému triu.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Po slabší, přesto stále mistrovské první epizodě (v níž hrál ten idiot Llyod), přišel Lucas s druhou epizodou, která se sice co do kouzla a působivosti nemůže srovnávat s původní trilogií, ale přesto je to jeden z největších počinů v historii.