Duch psa (2003) (TV film)

Viděl jsem to kouskama a vždy se u toho příšerně nudil.

Daleko do nebe (2002)

Film, který je po výtvarné i herecké stránce dokonalý, má jedinou smůlu a tou je to, že občas trochu nudí.

Hook (1991)

Pro mě jedna z největších vánočních klasik, v níž navíc v řemeslnicky i vypravěčsky mistrovské režii Stevena Spielberga excelují moji z největších oblíbenců Robin Williams a Dustin Hoffman.

Noci s nepřítelem (1991)

No jako mohlo to být mnohem lepší a Julia Roberts mi zde nepřišla nijak zvlášť dobrá. Naopak skvělý byl Patrick Bergin.

Pretty Woman (1990)

Jedna z nejlepších romantických komedií. Film se sice nemůže pyšnit nějak zvlášť pozoruhodným námětem a už vůbec ne scénářem, ale velmi příjemně se na to s celou rodinou dá každý rok v období vánoc dívat a to nejenom díky charizmatu Richarda Gerea a Julie Robertsové.

Kill Bill (2003)

Když jsem to viděl poprvé, byl jsem z toho nesmírně unešen. Podruhé už mě nějaké scény, které mě před tím udivovaly, trochu nudily a napotřetí (po zhlédnutí druhé části) jsem si říkal, že se Tarantino u první části naprosto vykašlal na pojetí postav a vlastně celý scénář (což vám druhá část vynahradí) a už jsem se u toho docela dost nudil. Přesto ale díky nepopiratelným filmařským kvalitám, které zde z Tarantina frčí, musím dát docela dost dobré hodnocení.

Kat (2004)

Comics jsem bohužel nečetl, ale slyšel jsem, že kdo ho četl, byl z filmu krutě zklamán. Nicméně mě to připadalo jako doceca solidní akční zábava.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Tak tohle pro mě bylo zklamání. Jako akční film to nefungovalo, jako kriminální thriller s velmi zajímavou zápletkou taky ne. Z herců byl jako vždy nejlepší John Travolta (Hugh Jackman se zde vůbec nepředvedl a Halle Berry už vůbec ne).

Jak ta je úžasná (1997)

Popravdě, u tohodle filmu mě zaujaly jen Sean Penn a John Travolta.