Žena v černém (2012)

Ten film splnil vse co ma horor splnovat. Na konci trenky nezustaly suche:D

Muži v černém 3 (2012)

Oproti jednicce a dvojce tomu schazi vtip, elegance, jednoduchost, primost. Uz od zacatku je to nudne, nicim se nezabyvajici, Proste tomu schazi stava!!!!!Jelikoz sem fanousek MiB., W.S., T.L.J. tak davam 3*.

Avengers (2012)

Podle mě jeden z nejlepších komiksových filmů co kdy byly vytvořeny.Celé dvě hodiny sem se bavil a čekal co ještě na mě vytasí v tomhle filmu. Scény prokládané humorem to jsem u tohoto filmu opravdu nečekal. Opravdu výtečně pojato. To napětí co se bude dít mě drželo přikovaného v sedačce. Akorát musíte vidět filmy Captain America, Iron man, Hulk, Thor abyste pochopili určitou posloupnost děje (odkud jsou hrdinové,některé dialogy,...). Podle mě předčili všechna má očekávání. Jak by řekl Fury vsadím se s tebou o deset babek že tě něčím novým překvapím.A to nejlepsi nakonec co v jinem filmu nikdy neuvidite: nejrychlejsi zneskodneni zaporne postavy by Hulk :D :D :D :D :D

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Ja se smal celou dobu, Stifler proste dela 90% prcicek:), bez nej by to neslo. Povedena komedie az na nektere pasaze, kde bilancovali, co kdo dela, s kym kdo je, kolik maji deti, takove nevim, proste mi to tam nepasovalo. Proto taky 4*. Nejlepsi asi to jak Stifler vratil Finchovi vsechno i s urokama:D