Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi

Recenze (1 091)

plakát

Star Trek: Nová generace - Otázka času (1991) (epizoda)

Neřekl bych, že je to přitažené za vlasy o nic víc, než většina ST příběhů... Navíc mladej Matt Frewer byl fakt skvělý! A příběh samotný byl taky fajn.

plakát

Star Trek: Nová generace - Sjednocení 2/2 (1991) (epizoda)

Je to až ikonické! Otec celého univerza Gene Roddenberry umírá a na jeho počest se ve výborném dvoudílu setkávají Spock, Picard a Data na Romulanské půdě, kam je přivezli maskovaní Klingoni! Spock se tímto se Star Trekem fakticky rozloučil, ale v roce 2009 ho ještě přemluvili, aby svou postavou restartoval celou časovou osu univerza!! Jednoduše parádní i po těch letech a souvislostech.

plakát

Star Trek: Nová generace - Sjednocení 1/2 (1991) (epizoda)

Dvoudíl se Spockem, Romulany, Kllingony, infiltrací na Romulus. Prostě paráda! /// Jen mi nikdy nebylo jasné, proč se ve federaci nepostavilo nějaké průzkumné/výzvědné plavidlo s warpem a fazery, řekněme pro pár desítek lidí i s maskováním?! Maskovací technologii Kirk šlohnul Klingonům už sakra dávno. To je podobná podivnost, jako že se v TNG a VOY nikde ve větší míře nepoužívají kamerové systémy. Tvůrci toho předpověděli dost, dotykové displeje, tablety a komunikátory, ale pitomé kamery, které už v té době existovaly, tady skoro nikde nejsou?!

plakát

Star Trek: Nová generace - Darmok (1991) (epizoda)

To jsou snad Vogoni ne? :-D Ta řeč je lingvistický nesmysl, protože strašná hromada věcí a situací takto vysvětlit nejde, ale jako nápad dobrý :-)

plakát

Star Trek: Nová generace - Usmíření 2/2 (1991) (epizoda)

Já ty klingony nikdy moc nemusel... Beru je, protože jsou důležitou součástí ST, ale vždycky mi přišli trochu jako ze středověku na to, že cestují Warpem... Dcera od paradoxní Tashi byla zajímavá, ale jen abychom věděli, jak to s Tashou a NCC-1701-C dopadlo...