Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi

Recenze (1 026)

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Unimatice nula, část druhá (2000) (epizoda)

Ano, akční dvoudíl s Borgy, ale logiky, hlavně co se motivů zúčastněných týče, to moc nepobralo. Společenstvo vedené jakousi královnou, tak nějak ztratili na hruzo-strašnosti. Když dřív jednohlasně a bez milosti pohltili vše co jim přišlo do cesty, bylo to lepší. Ale samotná vzpoura borgů uvnitř je docela zajímavá.

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Zuřivost (2000) (epizoda)

Návrat Kes jsem nijak neslavil, nebyla to nikdy moje oblíbenkyně. Byl by to i dobrý díl, kdyby jeho (její) základní motiv nebyl úplně nesmyslný. Scénárista si mohl dát víc záležet, takhle je to jen napůl...

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Múza (2000) (epizoda)

Vtipné je, jak někdy podle warpových signatur dokážou vyčmuchat loď i několik dnů po odletu (minulý díl) a jindy zase nemůžou najít ani svůj deltaplán... Jaffu bych tady nečekal, ale Tony Amendola mihnul ve spoustě sci-fi seriálů ;-)

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Duchové (2000) (epizoda)

Byla to blbost a je tady spousta nesmyslných chyb, jako ve všech epizodách tohoto typu, když slyším, že simulátor nejde vypnout, tak omdlévám! Taková věc musí sežrat tolik elektriky, tady energie, že vypnutí musí být naprosto jednoduché. A kdyby to přece jen vypli, tak přijdou o celý program?! To nikdy neslyšeli o harddisku?? Na druhou stranu, zase taková tragédie to není, prostě lehčí epizoda.

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Tsunkatse (2000) (epizoda)

Díl který je v nějaké podobě v každém sci-fi. Tady je docela zajímavý hereckým obsazením. Dwaina jsem kdysi asi přehlédl, nebo ještě nebyl tolik známý, abych si ho všimnul. Herci z DS9 jsou jen tak na okraj. Sedmá je k sežrání i ve skafandru, ale tady má opět tradiční obleček a sluší ji to i v boji (přesto, že je dublovaná)!

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Virtuoso (2000) (epizoda)

Tvůrci dělají celkem nepochopitelnou kovbojku kolem kopie Doktora, kterou samozřejmě udělat lze (Living Witness), ale oni se nám snaží namluvit opak... V tomto světle je druhá polovina dílu úplná kokotina...

plakát

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - V jediném okamžiku (2000) (epizoda)

Přesně jak napsal DocBrown. Tuhle epizodu si pamatuju jako jednu z nejjasnějších! Skvěle napsaná i zahraná, do jisté míry i originální a celkově to mohl být spíše dvoudíl, materiálu by se našlo dost. Špičková epizoda!