Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Nikdy jsem nepochopil jak někdo může milovat tento seriál. Mám kamaráda, co je do toho totálně ujetej, zná to celé zpaměti. Jeho životní styl je ve dne pracovat, večer se zhulit a k tomu si pustit ST. Každý den už asi 6 let.

Kutil Tim (1991) (seriál)

nechápu tak vysoké hodnocení. Už jako malému klukovi mi to přišlo trapný, no a když to občas zahlédnu teď...odpad.

Cesta zničení (2005) (TV film) odpad!

Katastrofický filmy moc nemusím. Nesmyslný a trapný katastrofický filmy mám rád o to méně. Ač nerad musím dát odpad a pokud můžu doporučit potenciálním divákům --> nesledujte to.

Pierce (1990)

rajcovní.

Vánoce v Cesmínově (2008) odpad!

Velmi, ale velmi nerad dávám odpad. Ale v tomhle případě nelze jinak. Infantilní SRAČKA.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Seriál si užijí zejmená ti, co mají taky trochu "moderní" rodinu, což je i můj případ. Je to vynikající sitcom, ikdyž ne klasický, chybí tady totiž doplňovaný studiový aplaus, což je i důvod některých nízkých hodnocení. Někteří zdější uživatelé totiž dle mě potřebují nápovědu aby věděli kdy se mají smát. hawk.

Válka světů (2005)

Film sám o sobě tak za tři hvězdy, ale musím dát jednu dolu za to co předvádí Cruise. Jeho grimasy při jízdě autem na začátku filmu to je něco neskutečně trapnýho. Tváří se u toho jako kdyby sral.

Jméno růže (1986)

Film mohl být o třídu výš, nebýt velmi nepovedeného výkonu F.M. Abrahama, který přehrává až hanba a člověk mu nevěří ani dobrý den.

Nechci, abys odešla (2007)

Být na místě Judith beru rozhodně Juliena. Richard je, řečeno anglickočesky "unrajc".:-)