Zkus mě rozesmát (2011)

Že by mě něco v ději filmu překvapilo, se říct nedá (až na i-mana). Ale ty děcka za to prostě stály ...

Pohádky noci (2011)

Pohádky mě moc bavily, ale zhruba od čtvrté už jsem doufala že je poslední (možná že kvůli začátku filmu o půlnoci). "Prêts?" "Oui!!!" "Húúúú"

Podivnější věci (2010)

Sympatický bezdomovec, nesympatická "domácí". Ten diktafon mě přiváděl k šílenství ...

Zátah na Jižní ulici (1953)

Perfektní film, skvěle odsýpající, stylové rvačky :)) Ve Varech na film dokázala úžasně naladit i Fullerova živelná žena, která projekci uvedla!

Stranou Satana (2011)

První film, který mě donutil odejít ze sálu. Půl hodiny mi stačilo, jednu * dávám pro to, že se film teoreticky mohl ještě někam pohnout po mém odchodu. Pro mě druhý nejnesnesitelnější film, který jsem ve Varech absolvovala (po loňském "Spolu").

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Clooneyho pomáda ... Ta pro mě samotnou stojí za * a song ústřední trojice taky. Celkově mě nadchla atmosféra filmu a absurdní situace viz ropucha :)

Světová invaze (2011)

3* za pitvu emzáka ... :D Kravina, ale mě to prostě bavilo :)

Mlčení šunek (1994)

Ten film je naprosto debilní ... ale já ho miluju :D Musím souhlasit s tím, že některým vtipům se prostě nebudete smát, ale tak se holt nezasmějete ... Myslím že je tam víc než dost geniálně vtipných stupidit, které mně osobně natolik pobavily, že ty nevtipné vtipy mi zkrátka nevadily.

Čtyři pokoje (1995)

První 2 povídky mě víc než dostatečně nudily, ale čekání se vyplatilo. Rodriquezův pokoj se slobivými dětmi stál za to! Tarantinův kousek byl z mého pohledu o trošku slabší, ale i tak stále zábavný.

Erupce vášně (2009)

Neskutečná blbost, která mě málem roztrhala na cucky, zvlášť při závěrečné erupci :D miluju absurdní "filmy"