Tmavomodrý svět (2001)

Válečné filmy nemám vůbec v lásce, ale tenhle mě úplně uhranul. Krásný příběh zasazený do druhý světový vytvořil snímek, který musíte vidět několikrát.

Jak na věc (2002)

Nesnášela jsem toho kluka. To pak zkazí celej film, škoda.

Prime (2005)

Skládám poklonu. Krásný romantický film, který skončil realisticky.

Let číslo 93 (2006)

Poněkud těžkopádný začátek (chtěla jsem dát jen 2*), ale konec je tak strhující, že se mé hodnocení vyšplhalo až na 4*.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Chyť mě, když to dokážeš je jeden z těch málo filmů, ke kterým si sednete a nemůžete odtrhnout oči. Stále se něco děje, objevují se nové intriky spojené se šlamatikami a herci prostě září.

Mezi námi děvčaty (2003)

Nejlepší komedie, co jsem kdy viděla. Tak vtipná a zároveň tak pravdivá! Film naprosto perfektně vystihuje vidění světa matkou a dcerou - oba pohledy jsou samozřejmě zkreslené, což dává příběhu skvělý potenciál, který je brilantně využit! Už mě nenapadá víc pochval, snad možná jedna - fascinující:)

Hodiny (2002) odpad!

Velmi, velmi, velmi špatný film. 114 minut plných neúnosné nudy. Děj absolutně vůbec negraduje (vlastně ani nemůžu říct, jestli tam nějaký vlastně je). Jediné, co tvoří jakési nepětí, je strhující hudba (ale buďmě upřímní, ve filmu prostě jediným tahounem hudba být nemůže). Dávám půl *, ale zaokrouhluji bohužel dolů.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Vtipy nejsou vtipné, celé to zavání bezduchostí a trapností. Simpsonovi u mě zůstávají nepochopeni.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Nic tak dechberoucího jsem už dlouho neviděla. Tento film pojmul téma 2. sv. války z úplně nového pohledu a to se vyplatilo. Myslím, že holocaust viděný očima osmiletého chlapce nemůže nikoho nechat klidným. Ale upozorňuji, Chlapec v pruhovaném pyžamu není pro slabé povahy... hodně silný příběh.