Doupě (2014) odpad!

Strašná kokotina a herecky úplně mimo..

Volání (2014)

Otravná hlavní hrdinka, slabej děj a zázračný konec..jednou a dost.

Transformers: Zánik (2014)

Zklamání..víc transformerů a míň lidské trapnosti a v každém díle romantické vložky a už rozhodně ne Marka Wahlberga (zlatej LeBeouf)..a víc autobotů, pohrát si ze scénářem a dát nám další autoboty...:-)

Nelítostný Parker (2013)

Další supermanovská role pro Stathama..v každém dalším filmu vydrží tenhle zabiják víc a víc...přijde mi to už víc než ohrané, přehnané a musím říct, že mě jeho filmy dost nudí a upřímně když vidím film, ve kterém hraje, až na Expendables, tak už dopředu se dá očekávat, že to bude kravina..

Pompeje (2014)

Kdy už to skončí??..okaté vykrádání..navíc ten děj..dítě, smrt rodičů, poslední z rodu, skvělý válečník a k tomu nesmí chybět romantická láska...jednu hvězdu dávám jen za smrt Johna Sněha a jeho krasavice..jinak je to hrozná kravina.

300: Vzestup říše (2014)

To je přesně to, co jsem od filmu očekával, řežba bez keců, romantiky a podobnejch sra*ek :-)

Vlk z Wall Street (2013)

Naprostá bomba, víc podobných filmů a v hlavních rolích už nikdy nikdo jiný než Leo DiCaprio :-)))

Thor: Temný svět (2013)

Nebýt scény s Lokim na konci, asi by mě tak hláška, že se Thor vrátí moc nenadchla..takhle mě to zajímá a jsem zvědavý, jestli se vrátí ve svém filmu nebo s ostatními Avengers..každopádně Iron Manovi to nesahá ani po kotníky...

Našrot (2013)

Mám filmy tohoto typu rád ale musí to o něčem být a hlavně je potřeba dobré herecké obsazení, což se tady dost nepovedlo..není vtip, není se čemu zasmát, děj o ničem, hlavní hrdina totálně na sra*ky celý film a dva jeho kámoši v podstatě nehodí jedinej kloudnej fórek a na závěr zprznění prcičkovské ponožky na penisu...radši Prcičky 8 s důchodcema než tohle..