S tebou mě baví svět (1982)

Nezabudnuteľná jazda V.Postráneckého na lyžiach. Krásny rodinný, oddychový film. 85%.

Saturnin (1994)

Výborný film - výborný herci 80%

Falešný princ (1984)

Celkom dobrá rozprávka. Dá sa pozrieť!! 65%.

Nekonečná - nevystupovat (1978)

Výborný Lasica + Satinský . Slovenské detské herecké hviezdy Zatovičová ( Leto s Katkou), Landl ( Spadla z oblakov). Pán režisér Cvrček to s detskými hercami vedel perfektne. 60%.

Sladké hry minulého léta (1969) (TV film)

Tento film sa dalo vidieť iba vo filmovom klube. Vždy bolo plné kino. Romantický film " Muška ". Výborná J.Plichtová- pehavá, ale aj sexi. 90%.

Tichá bolest (1990)

Martin Hollý opäť ukázal, že bohužiaľ len bol jeden z najlepších slovenských režisérov. Spolu s kameramanom a výborným scenárom spravili jeden z najlepších filmov z obdobia 50tych rokov. Rudolf Hrušínský vytvoril jednu fantastickú postavu plnú lásky a nenávisti. Tento film je naozaj moc dobrý!! 85%.

Vážení přátelé, ano (1989)

Výroba záchodov je veľmi dôležitá záležitosť. Tento film sa pánovi Kleinovi podarila. Ale ak by bola natočená tak o päť rokov skôr , určite by sa nenatočila. Výborný Lasica a Řehák. 80%.

Nejistá sezóna (1987)

Kto miluje humor Svěráka a Smoliaka tak tento film miluje. Výborný film, ktorý natočili ešte za socializmu. Keď som bol na tento film v kine tak sa hľadisko výborne bavilo, lebo sme vedeli o čom to je. Dnešná mládež vyrastajúca už po revolúcii to až tak moc nechápe. ( Vidím to na svojich deťoch). Ale to je dobre, že už nemajú také starosti - majú iné... Film - 95%.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Výborný film. Vždy sa schuti nasmejem, najmä na R.Hrušínskom. Kvalitné spracovanie a výborné nárečie. Mám tento film rád....95%.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Česká filmová klasika. Tento film sa bude hrávať v televízii, ako sa dnes hrávajú komédie z prvej republiky.// Čo môže potešiť mužské srdce ako , krásne zarosené dobré pivo, a zajesť si čerstvú klobásku? Pán Hrušinský si v tomto filme tejto slasti užil neúrekom.// Výborné gegy - Kopeckého jazda po zadku dole schodami, telefónne spojenie v reštaurácii, ....// Nezabudnuteľná veta " Môžem ju sprzniť pane?"... Videl som ho mnohokrát, ale vždy sa dobre pobavím, dávam 100%.