Forrest Gump (1994)

Film, ktorý každého okamžite upúta, výborný príbeh, fantastické herecké výkony, dobová hudba, samozrejmé 100%. Chcem pripomenúť aj výborný český dabing....

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Zážitok - fantázia. Fantastický film z toho hrozného prostredia. Famózny výkon Robbinsa a Freemana. 100%

Rain Man (1988)

Tento film stojí na výkone D.Hoffmana. Je to paráda, keď to niekto vie , ako tento malý veľký muž. 95%.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Vinikajúci TV seriál. Famózny výkon D.Sucheta. Vynikajúci český dabing. 95%.

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Asi najlepší komediálny seriál zo 70tych rokov minulého storočia, ktorý bol vyrobený v Československu. Režisér Ján Roháč tu plne využil potenciál pána Horníčka a pána Sováka. Vynikajúco napísaný scenár a dialógy.Mám moc rád hlavne 5 diel, keď vyrábajú likér a konzervy. Vždy sa teším na opakovanie tohto diela. Dávam 100%.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Úplne zaslúžených 100%. V tomto seriály je všetko : humor, smútok, láska, nenávisť, múdrosť, hlúposť. Môžem ho sledovať stále a vždy ma baví!!! Ak by sa dal hodnotiť český dabing tohto seriálu tak by som dal ďalších 100%.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Výborné - zábavné, klasické a fantastický český dabing. 95%.

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Tento film som po prvý krát videl ako chlapec a už vtedy som ho miloval. Výborný herci, výborné dialógy, veľa srandy, je to naozaj komédia so všetkým. Tento prvý diel sa tvorcom naozaj vydaril. Neraz si spomeniem, keď kupujem kabanos , že by som si dal aj " česnekovej". Opäť fantastický český dabing. Nostalgicky , ale aj zaslúžene 90%.

Tři mušketýři: Královniny přívěsky (1961)

Klasické literárne dielo, ktoré bolo toľko krát spracované. Toto spracovanie mám celkom rád, aj preto, že v ňom hrá M.Demongeotová, ktorú mám rád vo Fantomasovi. Vydarený film 80%.