• Krátkometrážní

George Carlin: 40 Years of Comedy (1997) (pořad)

Georgieho půlhodinové vystoupení na jevišti je vynikající. Tím to ale končí... Úvodní čtvrthodinka "propagující" Georgieho napříč desetiletími je velmi průměrná a jeho rozhovor s Jonem Stewartem na konci je rozpačitý... Nemastný, neslaný, Georgie se zdá být unavený a Stewart navíc působí dojmem, že celou show přetrpí jen proto, že za to dostane zaplaceno!

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip) odpad!

Mám pocit, že na videoklip k songu o nevydařeném vztahu nic jiného, než houpání se nahá na demoliční kouli a lascivní olizování kladiva, ani nepřicházelo v úvahu... Zvláště když klip začíná pohledem na aktérčinu tvář, se stékající slzou!

Afro Samurai: Resurrection (2009) (TV film)

Je to, bohužel, jen slabší omílání toho samého jako v seriálu. Má to pořád styl, ale děj nedává moc smysl a chybí tomu přímočařejší tah na bránu. 2,5*

Behind Closed Doors (2007)

Těžko něco takového hodnotit! Nejvyšší stupeň vývojového řetězce si za věci podobného ražení zaslouží vychcípat! Obecně mám lidskou rasu za mizernou, nízkou a nevyvinutou sebranku, ale někdy i toto ohodnocení je nedosažitelná meta. Horší, než nacistické koncentrační tábory.

Za plotem (2006)

Myšlenka filmu, která tvrdí, že nežít konzumním způsobem života, nepít přeslazené energetické nápoje a nejíst junk food je špatně, a snaží se všemožně ukázat a dokázat, jak je nezdravý konzum všeobecně prospěšný a všem přinese štěstí, je zvrhlá a krajně nehodná filmu pro děti! Pak z nich vyroste hromada arogantních, tlustých hovad, závislých na cukru a brambůrkách. Kromě výše zmíněného nemá film moc co nabídnout. Slabé 2*

Pan a paní Smithovi (1996) (seriál)

Má to klasický televizní "look", laciné kulisy, místy skřípající dialogy, toporné herce ve vedlejších rolích a naivní jednoduchost vyřešení případů. Má to taky ale skvělou ústřední dvojici, která to tahá o třídu výš. Žral jsem to před 15 lety a bavilo mě to i teď. Speciálně teda Maria Bello!:) 3,5*

Ilsa: vlčice SS (1975) odpad!

Je až s podivem, jak film plný sexu, násilí a prsatých, blonďatých a nadržených nacistek, může být tak neskutečně nudný a ubíjející!