• Krátkometrážní

A Love Song for Latasha (2019)

Doporučuji si o tom radši přečíst na wikipedii, která to podá a zprostředkuje mnohem zajímavěji a objektivněji, než toto smuteční video pro pozůstalé na pohřeb. Přitom tady byl obrovský potenciál z toho udělat o dost víc.

Déšť - Série 2 (2019) (série)

Neporovnatelně horší než první série. Postavy jsou čím dál nesympatičtější. Jejich motivace či chování nedávají smysl a vrcholem jsou milostné romance jak z mexické telenovely

Dobrý boj - Série 3 (2019) (série)

Je to čím dál tím slabší. Reflektuje to současné události, rasové problémy, genderové rozdíly a Trumpa. Je to ohrané, místy trapné, ale musím uznat, že to není jednostranné. To na tom oceňuju a táhne to na slabé 3*. Pokud 4. série bude o tom, o čem si myslím, mohla by být zajímavější, jelikož tahle byla celkově jen vata... A doufám, že v ní zruší ty kreslené vsuvky!

I Am Woman (2019)

Bojovnice za práva žen, která je vyobrazená jako ušláplá slepice... Nevím, jak chtěl ten film Helen Reddy vykreslit, ale co z toho vylezlo je nezajímavá nuda bez jediného momentu, který by z té šedi vykročil. Kdyby se to omezilo jen na závěrečné informační titulky, vůbec nic by se nestalo.

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Americké, imperialistické, rasististické agresivní svině si nezaslouží nic jiného, než nakopat. Bohužel jim to nandávají úplně stejné opresivní, rasistické svině, které z toho v době 'trade wars' ždímají agitku jak blázen...

Kótecudžó no kabaneri: Unato kessen (2019)

O dost slabší než původní seriál. Potenciál z toho vytřískat víc na prostoru více epizod tam určitě byl, ale takhle mi to příjde příliš zkratkovité a tak nějak to nedává úplně smysl.

Krvavá nevěsta (2019)

První půlka (****) lepší než druhá(***) = 3,5*

Oscar 2019 (2019) (pořad)

Lepší než loni...

Příběh služebnice - Noc (2019) (epizoda)

Ta epizoda má ve skutečnosti asi jen 25 minut. Dlouhá je ale dvojnásob, protože je célá zpomaleně!!! Na hraně koukatelnosti a zdaleka nejhorší epizoda zatím. Tvůrci očividně věří, že cokoliv ve slow-motion je dramatické a emocionální a místy je to celé k smíchu...

Rilakkuma a Kaoru (2019) (seriál)

Že by japonská kombinace teletubbies a krtečka? Lepší než první, horší než druhý. Pro kohokoliv staršího 5-ti let to těžko bude zábavné.