Nebožtíci přejí lásce (1972)

"...když už jste tady, neměl by jste zájem o bahenní lázeň?" "Ne díky, jednu jsem měl už ve vlaku, ...vypil jsem ji pod názvem s-presso."

Ďáblova past (1961)

"Vy ve mlýně, když nechcete, tak nerozumíte vůbec."

Český žurnál - Rozezlení (2013) (epizoda)

Vizuálně spíše tradičně podprůměrný dokument ČT, ale obsahově nadčasově dokumentární. Střet nenávistně bolševického nároku na Lidice vs. odlišný pohled. Název dokumentu je velice přiléhavý. Hezký rozhovor byl natočen s režisérem o sedm let později na ČRo Plus.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Na konci titulků nám Harley chtěla říct tajemství o Batmanovi :o ...ale Cinestar vypnul produkci a zatáhl záclony. Tak nevím, jestli to byla součást filmu, nebo se na ten dovětek budu muset podívat někdy až doma... :/ A pak si na to choď do kina.

Swamp Freak (2017)

Davidovi DeCoteau je souzeno být zoufalým neúspěšným režisérem, protože chce všechno dělat sám. Kdyby si nechal jen kameru a produkci, tak by filmu více pomohl. Scénář a režie je něco, s čím nikdy neměl přijít do styku. Chudáci neherci, takhle kariéry nikdy nedojdou... Když se za 40 let nedokázal vymanit ze škatulky "amatérský", tak si ji asi odnese s sebou i na věčnost... Místo zacykleného Swamp Freaka měl natočit Vancouver Island - British Columbia kanadský dokument o tamních močálech... dostal by o hvězdu navíc.

Přízrak lásky (2007)

K některému umění jsem nedozrál... a možná to letos už ani nestihnu.

Asaruto gâruzu (2009)

Miss Postapo vs. Olgoj Chorchoj... Fighter girls bych za kamarádky chtěl mít, ale scénáristu asi ne, protože i 65 min. bylo delší, než lze, bez jiné doprovodné činnosti, vydržet.