Spider-Man 3 (2007)

Největší blbost, na kterou mě kdy spolužáci vytáhli. Nevadí mi vydávat hromadu písku za padoucha ani nechat blondýnky ječet ve dvácátým patře, jenže kam s nima bez sympatickýho hrdiny? Peter Parker je ňouma a Iron Man by si s ním jen naleštil svoje brnění. Černýho floutka jsem mu navíc nevěřila ani za jeden upilovanej a okousanej nehtík :o) Nezapomenutelná scéna: Pláč na mostku (hrozně legrační Tobey Maguire vzlyká).

Vy nám taky, šéfe! (2008) odpad!

Nejsem zrovna fanoušek filmových cen, tím méně anticen, ale občas mě mrzí, že už se u nás neuděluje Plyšový lev. Nebo možná je to dobře, protože výsledek musí být každému jasný po shlédnutí "komedie" Vy nám taky, šéfe (prosím, věnujte váš čas něčemu jinému!). Ani jednou jsem se nezasmála. Tak neuvěřitelně plytký, neuvěřitelně nudný a neuvěřitelně špatně natočený "film"!WTF? Nezapomenutelná scéna: není. Všechny jsou trapné.

Disaster Movie (2008) odpad!

Hnus co mi dokázal znechutit i milovanou Juno. Nezapomenutelná scéna: Pánvičková parodie na Monstrum. Blééé.

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Urážka všech blondýnek a pravděpodobně nejblbější film všech dob. Tímto děkuji Rosťovi za zkažený večer. Vyhrát sázku o to, že existuje větší blaf než Pravá blondýnka 2, se dá i humánnějším způsobem! :o)) Nezapomenutelná scéna: Nejde vybrat jednu. Kompletně všechno! A je mi líto Denise Richards.