Toni Erdmann (2016)

Musím říct ze tak dobrý film sem nečekal rozhodne to nejlepší co sem letos viděl .

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tak co o tom říci kamera prostě supr,herecké výkony také supr,hudba prostředí kostýmy kulisy a tak dale to vše je ok jen ten blbej film NE.

Divergence (2014) odpad!

Neví někdo jak to film končí? odešeljsem asi po hodince a pul z kina a lituji že sem to neudělal potí scéně jak si hlavni hrdinka vybírala frakci v sále přitom nikdo ani nedýchal protože tam dávno nikdo nebil.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Vcelku originální námět, krví a mrtvolami se opravdu nešetřilo.Konec má nakročeno hezky k další séryji tak snat nějaká bude:)

47 róninů (2013) odpad!

Pokud se nato chystáte jít do kina tak děte na něco jiného.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Sláva tomu kdosi řekl udelame sci-fi co bude mít smisluplný příběch a opravdu ho udělal.Co se týče zvlašních efektů a jejich použití tak to zvladli na výbornou a hlavního hrdinu nadopovaného HOPSINKOVOU štávou musíte brad s humorem nebo nadsáskou jinak vám to skazí celí dojem filmu.

Piráti! (2012)

Snaha bila ale nijak měto nenatchlo.

Téměř chlap (2012)

Rozhodně to není film pro každého a přesto že mě nezaujal tak sem nemohl přestat koukat a byl zvědaví jak to skonči.

Nevinnost (2011)

Pokud preferujete příběch a herce nad hektolitry krve a výbuchy tak vám nevinnost doporučuji mam rak kdyš po 15min filmu stale nevim jak to skonči a kdyš začnete tušit tak vás překvapí.

Kiss x Sis (2010) (seriál)

Jase u to ho prostě bavil a díky tomu že má KissXsis jen 12 dílu nemá šanci vás seteotypmě nudit.