Toni Erdmann (2016)

Musím říct ze tak dobrý film sem nečekal rozhodne to nejlepší co sem letos viděl .

Téměř chlap (2012)

Rozhodně to není film pro každého a přesto že mě nezaujal tak sem nemohl přestat koukat a byl zvědaví jak to skonči.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tak co o tom říci kamera prostě supr,herecké výkony také supr,hudba prostředí kostýmy kulisy a tak dale to vše je ok jen ten blbej film NE.

Kiss x Sis (2010) (seriál)

Jase u to ho prostě bavil a díky tomu že má KissXsis jen 12 dílu nemá šanci vás seteotypmě nudit.

Divergence (2014) odpad!

Neví někdo jak to film končí? odešeljsem asi po hodince a pul z kina a lituji že sem to neudělal potí scéně jak si hlavni hrdinka vybírala frakci v sále přitom nikdo ani nedýchal protože tam dávno nikdo nebil.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Vcelku originální námět, krví a mrtvolami se opravdu nešetřilo.Konec má nakročeno hezky k další séryji tak snat nějaká bude:)

47 róninů (2013) odpad!

Pokud se nato chystáte jít do kina tak děte na něco jiného.

Cheonneyonyeou Yeoubi (2007)

Celkově je příběh supr,krezba je pěkná(ale neuchvatná) určitě se podívejte pokud mate anime rádi.

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Tak tento snímek patři ktěm které není třeba komentovat a vychvalovat ale jednoduše se na ně podívat.

Mrtvá zóna (1983)

Hned na začátku Christopher Walken říká své třídě "přečtěte si legendu o ospalé díře"asi netušil že toho démona bude jednou hrát :). mě osobně příběch příliš neoslovil ale asponě nebil předvídatelní což se dnes vidí málo.