Mr. Bean (1990) (seriál)

Seriál o panu Beanovi je skvělý.Každý díl něčím zaujme a je o něčem jiném.Bean je tak trochu mimo realitu.Jeho způsoby jsou netradiční a vše co udělá je jiný.Proto je to tak originálni a uspěšný seriál.

Jak se budí princezny (1977)

Pěkné zpracování klasické české pohádky s dobrým hereckým obsazením. Třešničkou na dortě je výkon Vladimíra Menšíka. Další z celé řady hezkých českých pohádek pro malé i velké diváky. Vhodný film pro dlouhé zimní večery.

Saw 3 (2006)

Tento díl už za prvními dvěma filmy hodně pokulhává. Více nelogiky a více krve. Nicméně celou řadu Saw hororů nebo krváků považuji za originální.Nedá se od ní očekávat umělecký přínos světové kinematografii,ale rozhodně diváka pobaví.

Casino Royale (2006)

Daniel Craig v roli nového Bonda 007 je dobrá volba.Casino Royale nás zavádí do počátku Bondovi kariéry agenta, který má povolení zabíjet. Akce je jako u všech bondovek i zde dostatek.

Saw 5 (2008)

Nemůžu si pomoct,ale pátý díl Saw je rozhodně lepší,nápaditější a hlavně kriminálnější než třetí a čtvrtý díl,který se zabýval v podstatě jen tím,aby oběti umřeli co nejzajímavějším způsobem.Tenhle poslední (zatím) díl je opět s kriminální pátrací zápletkou,přičemž v průběhu rozlouskneme hafo věcí z předchozích dílů.Je až s podivem, jak úžasně do sebe ty děje opravdu zapadají.Saw 5 má opravdu styl. Celkově je to podle mě třetí nejlepší díl celé série.