Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 10 bodů
venomen
Rob Werex
Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Warrior
(2011)
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
Vlk z Wall Street
(2013)
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
Mafiáni
(1990)
Casino Royale
(2006)
Agent bez minulosti
(2002)
Bournův mýtus
(2004)
Bourneovo ultimátum
(2007)
Trestná lavice
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(10)
Havlajz
Peťsi
Kletusak
gutiky
Rekkkkkkkk
Bukec.T
Carcass255
Freeman///
MaLoSeK...
LeatherSlut
facebook.com/profile.php?id=1735134189