• Krátkometrážní

Benny a Joon (1993)

Snímek Benny a Joon na mě prostě zapůsobil. Souhlasím s Malarkey-začátek filmu je jen čekání na příchod Johnnyho Deppa v roli Sama neustále předvádějícího různé triky, které nepobaví pouze herce ve filmu, ale i diváka. Od objevení Sama má film spád a tak to má být. Pokud chcete od pc/tv vstávat s úsměvem, určitě doporučuji!

Muž na Měsíci (1999)

První minutu jsem se těšila na pokračování, pak už jsem jen doufala, že to skončí. Asi jsem to nepochopila. Nedokážu ve wrestlingu a neustálem klamání okolí, kdy už člověk pomalu ani neví, jestli se na film dívá nebo ne, vidět žádnou pointu. Za pár let se na to možná podívám znovu, pokud teda najdu odvahu. Jedna * za Jima Carreyho.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Až na vyjímky se mi zdají další a znovu další díly úspěšných filmů jako pouhé vyšťavení oblíbených scén a hlášek z filmu původního. Shrek 4 bohužel výjimka není, a tak podobně jako u Pirátů v Karibiku, jde kvalita s každým dalším dílem dolů. Pořád to samé dokola, akorát s novým lesklým a zkrášlujícím přehozem…ještě že už zvonec slibuje konec.

Alenka v říši divů (2010)

Od filmu jsem čekala docela dost a nesmírně jsem se na něj těšila. Možná proto mě trochu zklamal. Burton si s Alenkou podle mého názoru moc nepohrál. Celkově jsem po shlédnutí měla dojem, jako bych právě viděla 3D rychlokvašku, jejíž trailer je lepší než samotné dílo. Ještěže tam byl skvělý Johnny jako šílený Kloboučník.