Dům u jezera (2006)

Sandra i Keanu výborní, nápad s časovou smyčkou krásně propojený, hudba skvělá. Asi jste již pochopili, že neřeším drobné díry ve scénáři a jenom se bavím, protože Dům u jezera mě prostě dostal na první zhlédnutí a to už mu nikdy nikdo neodpáře.

Rakeťák (1997)

Už si ani nepamatuji, kdy přesně jsem Rakeťáka viděla poprvé, hádala bych to tak na jedenáct let. Od té doby si Rakeťáka pouštím, kdykoli se potřebuji rozesmát – ta komedie je totiž tak úžasně šílená, že si nemůžu pomoct. Freda Randalla budete buď milovat, nebo nenávidět, jinou možnosti si nedokážu představit. Já patřím k té první skupině od té doby, co seděl v pračce a točil se a motal se a...

Láska nebeská (2003)

I felt it in my fingers, I felt it in my toes. It was all around me and so the feeling grew.

Kvaska (2007)

Touha jsou čáry – v hloubi duše je máš. Mám ráda, když si někdo jde za tím, co chce a nebojí se překážek, které ho na cestě čekají. Film je pro mě zkrátka srdeční záležitostí, což znásobuje fakt, že divadlo Kalich a jeho protagonisty mám v oblibě. Navíc Roman Pomajbo v roli režiséra zkrátka nemá konkurenci.

Dexter (2006) (seriál)

Pokud jednou propadnete kouzlu Dextera Morgana, není cesty zpět. Seriál se totiž chová úplně stejně, jako Dexterův Temný společník - na místě činu nenechá jedinou chybičku. Dextera budete milovat, ačkoli proti němu jeho oběti nemají šanci. Nebo možná právě proto. (PS Je 23.11. 2009 a po zhlédnutí 4x09 prohlašuji, že Dexter je prostě síla a TEČKA.)