Hanebný pancharti (2009)

Uvelebila jsem se na sedadle, první scéna mě přikovala na místo a po zbytek filmu nepustila. Ani jednou jsem se za ty dvě a půl hodiny nenudila, právě naopak - sotva jsem stíhala zírat. Bezvadný zážitek podtržený skvělou hudbou.

Bourneovo ultimátum (2007)

Když se to vezme kolem a kolem, Bourneovo ultimátum je jedna veliká honička. Ovšem tak famózní honička, že máte oči navrch hlavy, v těle napjatý každý sval a po necelé dvě hodiny zadržený dech.

Prázdniny v Římě (1953)

Prostě se na to podívejte a kochejte se, nic jiného vám nezbývá.

Návrh (2009)

Sandra Bullock patří k mým oblíbenkyním. Návrh mě ale ničím nepřekvapil ani nijak neurazil, je to zkrátka romantická komedie, při které si máte odpočinout, což se mně osobně povedlo a víc jsem si od snímku neslibovala. Už jen zbývá dodat, že babča byla příjemné zpestření.

Anglický pacient (1996)

Nevím, čím to je, ale někde se stala chyba. Herci v pořádku, hudba v pořádku, kamera v pořádku, nicméně jsem si po první hodině začala říkat, že je na čase skončit. Časem si Anglického pacienta pustím znovu, třeba se něco změní, prozatím ovšem za tři hvězdy.

Wimbledon (2004)

V životě by mě nenapadlo, že při sledování tenisu zažiju takové napětí. Paul Bettany je bezvadný, ke Kirsten rovněž nemám žádné výtky. Souhlasím s golfistou - od Lásky nebeské je toto výjimečně povedená romantická komedie.

Dreamgirls (2006)

Skvělý muzikálový kousek. Osobně mám nejradši skladbu Patience, ačkoli vítězí nad ostatními o pouhý (velice malý) fous.

Čarodějky (1998) (seriál)

Tři hvězdy ze sentimentu, protože jako puberťačka jsem to žrala. Teď už to pro mě nemá šťávu.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

První myšlenka po zhlédnutí: Je to taková blbost, až se mi to líbilo. Co zaujme: Johnny Depp zůstává nadále skvělým Jackem Sparrowem, dokonce se i naučil surfovat s lodí na písku. Co vás bude mrzet: Očividný pokles kvality oproti prvnímu dílu.

Past (1999)

V tomto případě mi k mému filmovému štěstí stačí dvojice Sean Connery a Catherine Zeta-Jones, odvádí skvělou práci. PS Nejlepší hláška filmu: "Je to nemožné... Ale půjde to!"