Princ Charles - doma v Cornwallu (2019) (TV film)

Chci věřit tomu, že s blížící se korunovací Charlese III - získá britské společenství vladaře tak starostlivého, jako doposud byl dobrým hospodářem na Vévodství Cornwall.

Pád letu A800 (2021)

Perfektní film, který od začátku až konce dokáže diváka držet v neustálém napětí.

Super-Blb (2022)

Skvělá francouzská oddechovka, parodující "filmové trháky"  : ))))))

Než jsem tě poznala (2016)

Film se mi líbil. Námět předkládá divákovi životní dilema a sílu k rozhodnutí  jeho řešení. Jednala bych naprosto stejně jako hrdina filmu. Moc se mi líbil herecký výkon Emilie Clarke. Děkuji za skvělý dabing filmu

Deux jours à tuer (2008)

Skvělý film, hudba a závěrečný šanson - Le temps qui reste Serge Reggiani - https://youtu.be/a2xA6_v8R-0

Mumie (2017) odpad!

Tak jsem si říkala, že jsem třeba dříve ublížila tomuto filmu, když jsem dala 1 hvězdičku.... ale s odstupem času, jsem se po včerejším asi 20 minutovém podívání rozhodla pro ODPAD : ((

Tajemství matky představené (2017) (TV film)

Podle hodnocení některých uživatelů má tento film asi smůlu v tom, že byl natočený v Kanadě  a ne v Hollywoodu. Rovněž ne s věhlasným režisérem + film star obsazením. !!!  ....... Sledovala jsem ho se zaujetím a s tajemnou zápletkou i napětím, by se dalo říci, že by předlohu mohla napsat novodobá "Agatha Christie". Ale úsudek si musí udělat každý sám - rozhodně film nepatří do odpadu !!!

Tolkien (2019)

Poutavým filmem vyprávěné reminiscence ze života J.R.R. Tolkiena, nám dovolil nahlédnout, co utvářelo v tomto spisovateli myšlenku sepsat boj mezi dobrem a zlem. A tak se mu podařilo zaujmout generace za generacemi svými příběhy, aby zapůsobil na nás všechny slovy - . Samvěda Křepelky:  . " V tomhle světě ještě je dobro, pane Frodo. Stojí za to o něj bojovat"

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Seriál jsem mohla konečně vidět celý a naprosto jsem byla zaujata. Dal nám nahlédnout do možné budoucnosti (pokud už dávno není realitou) kdy se  opravdu lidská rasa bude muset rozhodnout, jestli svěřit své osudy umělé inteligenci.Nejsem žádný odborník a tak si dovolím nabídnout slova člověka povolaného: ... Stephen Hawking shrnul své obavy do následujícího výroku: „Zatímco dnes spočívá hlavní problém umělé inteligence v tom, kdo jí ovládá, v budoucnosti půjde o to, zda půjde vůbec jakkoliv ovládat“